EP “Таємне” від SANTA TAKA

EP "Таємне" від SANTA TAKA

З давніх-давен природа створює дивовижну музику. Митці, надихнувшись нею, віддано пишуть казкові мелодії, складають докупи рядочки у кишенькові блокнотики, і все це лише для того, щоб нагадати усім про прості, але дуже важливі серцю речі.

 ЕР “Таємне” Санти Таки — це музична подорож трьома казковими дорогами: 

Перша — це відчуття дому, щоб знаходити тепло у звуках і кутатись ними, як теплою бабусиною ковдрою. Друга — це віра, коли ти безстрашно відкриваєш своє серце новому та незвіданому, не втрачаючи бачення свого власного шляху. Третя — це спокій, у якому сьогоднішній день наповнюється впевненістю у майбутньому. 

Чим же особливий дебютний мініальбом “Таємне”?

Спочатку звучить відлуння знайомого з дитинства мотиву, а потім ти наново відкриваєш щиру материнську турботу у кожному слові, у кожному рядочку. Ці рими, як обійми перед сном, поцілунки мами у чоло та обіцянка завжди бути поруч. 

Чи потрібно щось більше, чи може бути щось більш світлим?

Тиша та темрява можуть знову спробувати обігнати час і обпалити думки, але складені мною пісні знайдуть у тобі надію у здійснення мрій. Бо по-справжньому бачить тільки серце, а зірки, які ще не підкорені, вже живуть у твоїй душі. Слухаючи мініальбом, ти з першої ноти зрозумієш як це, і ти обов‘язково повіриш кожному слову.