Прем’єра нового відео Віталія Козловського “Про нас”

Прем’єра нового відео Віталія Козловського "Про нас"

10 лютого відбулася прем’єра нового відео Віталія Козловського “Про нас”. Дата напередодні Дня всіх закоханих обрана невипадково — це історія кохання. За словами артиста, саме воно в темні часи не дає опустити руки та щоденно мотивує. 

“У темні часи захотілось заспівати про світле… про нові душевні перспективи… про любов. Адже цінність цього почуття сьогодні ми розуміємо як ніколи. Хід нашого життя змінився, точку неповернення пройдено, нова історія вже пишеться”, — коментує співак.

Відео знімали під Києвом, у ньому є сцени, які відбувалися на льодовій поверхні Київського моря, особливо обережно знімали кадри з віолончелісткою — лід починав танути, а вона у складному образі, разом з інструментом знаходилась на чималій відстані від берега.

Навіть у знімальному процесі був особливий символізм — попри тонкий лід під ногами триматися за руки, підтримувати одне одного і будувати майбутнє. 

Віталій Козловський виступив режисером кліпу у творчому тандемі з Володимиром Колосом.

Авторами пісні “Про нас” є закохана пара Сергій та Катерина Тумановські. Для них композиція має особливий сенс. Адже під час роботи над нею вони дізналися про те, що їхню сім’ю очікує поповнення.

“Незадовго до зйомок я повернувся з Харкова, був на кордоні, стріляв з танка по ворожим позиціям. Їхали селами, де не лишилося жодного цілого будинку. Але попри жах навколо розумієш, що кохання рятує цей світ. Військові, які б втомлені не були, турбуються про коханих і просять записати для них привіт на відео, щоб зробити приємно. На позиціях, де на кілометри — жодної душі, чоловіки знаходять для дівчат квіти. І на концертах  зізнаються у коханні своїм половинкам. Попри все життя продовжується”, — говорить Віталій Козловський.