Еталона історія кохання: Lilianna Granat презентувала трек “You & I”

Еталона історія кохання: Lilianna Granat презентувала трек “You & I”

Донька учасника відомого українського гурту “Соколи”  випустила пісню, саундпродюсером якої став музикант Ivan Navi.

Lilianna Granat є учасницею гурту “911”. 20 років назад цей музичний проєкт мав назву “Діамант”. У ті часи колектив привернув увагу Андрія Кузьменко (Скрябін), який активно допомагав гурту у розвитку та запрошував артистів з виступами на концерти. Сьогодні співачка Lilianna представляє свій сольний проект з піснею “Ти і я”.

За словами артистки, натхненням для написання пісні “Ти і я” став весільний танець молодого подружжя, для яких вона співала на весіллі. Пара настільки надихнула Lilianna, що артистка вирішила закарбувати їх історію кохання у свою майбутню пісню.

“Усіх епітетів не вистачить, щоб описати мої враження  від танцю молодят. В очах подружжя можна було побачити стільки вогню, пристрасті, кохання, ніжності. Ці враження я і зафіксувала в пісні “Ти і я”, –  коментує співачка. – Кохайте та будьте коханими!”.

До створення музичної прем’єри Lilianna Granat залучила клавішника співака Ivan Navi Андрія Лемішка. Він виступив саунд продюсером треку. В аранжуванні пісні “Ти і я” також можно почути талановиту саксофонистку Катерину Качмар. 

Наразі Lilianna Granat мешкає у США. Окрім розвитку сольної музичної кар’єри, співачка бере участь у благодійних івентах, організовує заходи, де проводить збори коштів на підтримку України.  Lilianna  з дитинства займається творчістю.  Любов до музики прийшла завдяки її батьку. Він був гітаристом відомого українського гурту 90-х “Соколи”. Вони мали гастролі у США, Канаді, Європою. У 2021 році  Lilianna  стала частиною команди по створенню української кінострічки  “В.О. Святого Миколая”. Артистка працювала над музичними саундтреками та знімалася, як актриса. Проект виграв тендер у держави та був представлений на великих екранах кінотеатрів країни.