Фестиваль контркультурної музики від kontrabass promo

Фестиваль контркультурної музики від kontrabass promo

Фестиваль контркультурної музики від kontrabass promo

У серпні 2021 року культурній агенції kontrabass promo виповнюється 3 роки. За цей час командою самостійно або у колаборації з іншими організаціями було втілено більше сотні проєктів: від маленьких сольних концертів до міжнародних фестивалів. Чотири онлайн-фестивалі Intercity Live, відеопроєкт ZMOVAVertuha Arts Festival, Музично-театральне дійство “Катарсис”, серія концертів KONTRABANDS, участь у фестивалях Dnipro Гогольфест та Космос Табір і багато іншого.

Фестиваль контркультурної музики від kontrabass promo

З нагоди третьої річниці команда kontrabass promo робить великий фестиваль “КОНФІСКАТ”. Дві сцени працюватимуть послідовно та без зупинок. На кожній з них гратимуть кращі представники нової української музики. Частина артистів вже давно працює з агенцією та створили чимало спільних проєктів, частина зовсім нові та заявили про себе лише останнього року. Спільною рисою всіх учасників є потужний музичний реліз останнього року.

“Альбоми, що вийшли у цих артистів за період карантину є безумовно знаковими для української незалежної музики. Саме їхніми треками у плейлистах ми запам’ятаємо цей складний для культурної індустрії рік, про них ще довго будуть говорити та на них рівнятись”.

Всього у лайнапі десять гуртів, з яких організатори відкрили наразі вже 5: Стас КорольовRagapop, Паліндром, Джозерс, Shadazz. Наступні п’ять артистів будуть оголошені згодом. Один слот у фестивалі відкритий. Подати заявку на участь у фестивалі “КОНФІСКАТ” може будь-який гурт, для цього потрібно надіслати свою музику у телеграм-чат: https://t.me/joinchat/Gfc0gcRyLaRhM2My 

Фестиваль контркультурної музики від kontrabass promo

“КОНФІСКАТ” — некомерційний фестиваль та організовується без фінансової підтримки брендів та інших спонсорів. Передбачено три види квитків:

БАЗОВИЙ або “Прийду на фест із задоволенням”. Передбачає лише вхід на фестиваль.

ГОНОРОВИЙ або “Можу собі дозволити віпку”. Передбачає доступ до vip зони головної сцени + стікер пак фестивалю.

ОСОБЛИВИЙ або “Котолюдина та інвестую в сучукрмуз”. Передбачає доступ до vip зони головної сцени + стікер пак + спеціальні контрабандні бокси з ніштячками від організаторів та артистів.

Квитки: https://concert.ua/uk/event/konfiskat 

Подія на facebook: https://www.facebook.com/events/2981250092144196 

Сайт kontrabass promo: https://kontrabass.promo/