Ми на колінах: 19 серпня в Osocor Residence вперше виступить Бумбокс

Ми на колінах: 19 серпня в Osocor Residence вперше виступить Бумбокс

Ми на колінах: 19 серпня в Osocor Residence вперше виступить Бумбокс

Це мало статися. Жодних гучних епітетів, все просто: саме ті хлопці з Бумбоксу. На саме тій сцені Osocor.

Ми наполягаємо: трендову нині фразу “бути в потоці” треба ілюструвати прикладом Бумбоксу. З самої своєї появи в українській музичній культурі в 2004 році вони цей потік очолюють: зараз, як і тоді, їх композиції  резонують тисячам людей. Феномен Бумбоксу — в нашій безумовній любові до кожного їх прояву: від “Наодинці” до “Безодні”, від “Вахтерам” до фіта з Сашком ЧемеровимЛюбила“, реліз якого відбувся кілька тижнів тому.

Бумбокс має багату історію, бо тільки з міні-альбомами “Люди” і “Голий Король”, у  2017-18 роках  об’їздили 15 країн світу й відіграли 117 концертів. Альбом “Таємний код: Рубікон”, що вийшов у 2019 році, музиканти записували не лише в Україні, а й у Франції та США –  найяскравіші кліпи на пісні з цього альбому – гостросоціальне відео “Ангела” (feat Крихітка) та сенсація під назвою “Жаль“, яка за глибиною лірики точно не поступається класиці “Ну давай, телефон мій, дзвони, дзвони, дзвони”.
Щиро, тепло — може, музика Бумбоксу так близька нам саме тому, що вона з нас і складається, з кожного. Всіх, хто хоче це єднання відчути наживо, запрошуємо 19 серпня в Osocor Residence,  – поєднаємо Бумбокс, гарних людей навколо та магнетичний захід сонця.

Квитки: https://bit.ly/3koALrY