«Флет Мюзік Шоукейс»: учасники рок-фесту розповідають про себе та новий український рок 

«Флет Мюзік Шоукейс»: учасники рок-фесту розповідають про себе та новий український рок

Flat Music Showcase – фестиваль сучасної української альтернативної музики, який відбудеться вже 11 травня в київський Малій Опері. Спілкуємося сьогодні з артистами, які є в line-up. 

Уявіть, що вас є тільки п’ять слів, якими ви можете описати себе для наших читачів. Які слова перші спадають на думку?

«Флет Мюзік Шоукейс»: учасники рок-фесту розповідають про себе та новий український рок 

THE ARMO: Енергія, панк-рок, вечірка, хороша вдача.

SEXNESC: Секс. Наркотики. Рок-н-рол.

КВІТКІС: Хтива-енергія-нестримного-панк-гармидеру (це одне слово). А ще: секс, відвертість, весна й пристрасть.

Чому саме рок обрали для своєї музики?

THE ARMO: З самого дитинства ця музика пробуджувала в мені якісь щирі емоції. Не доводилось із себе когось корчити, напевно це самий важливий критерій, бо творчість це рефлексія і резонанс зі слухачем, а слухач все відчуває!

SEXNESC: Це було вирішено від народження, взагалі єдиний можливий варіант. Рок це не музика – рок це спосіб життя. Ти його не обираєш, це він обирає тебе :). 

КВІТКІС: Це виклик. Ми хочемо, щоб люди, які приходять до нас на концерт, говорили: «Бля, я не слухаю рок. Але те, що ці покидьки роблять на сцені – справжній розрив!». 

«Флет Мюзік Шоукейс»: учасники рок-фесту розповідають про себе та новий український рок 

Якою своєю піснею ви пишаєтеся найбільше? Чому?

THE ARMO: Для мене кожна пісня окремо щось значить. Поки що я не відчув, що якась пісня окремо може виділити себе  із решти але думаю, що ту саму пісню я ще не написав!

SEXNESC: Неможливо обрати одну пісню, не знаю того хто зможе.  Пісні це мої діти, як обрати одну ? 

КВІТКІС: Ну, це як питати павука, яка його лапка йому подобається сильніш… Але якщо серйозно, то найбільше ми пишаємося тими піснями, які слухають люди. Якщо наш будь-який трек викликає емоції у когось – значить ми його любимо і ним пишаємось. І треком теж.

Кого з колег по новій українській сцені любите найбільше? 

THE ARMO: На сцені зараз дуже багато яскравих представників, серед яких я можу зазначити своїх колег по цьому бліц-інтервʼю «Sexnesc» та «Квіткіс», а також учасників нашого лейблу “Робаний Йот”, з якими ми будемо виступати в рамках «Flat Music Showcase». Також, мені подобаються гурти «Майн», «Уляна Дель Рей» та «Твій Зайчик Пише» список насправді більший, але це перші хто прийшов на думку.

SEXNESC: В нашому оточенні вже є не мало крутих, трушних людей, яких ми любимо, в рок жанрі і не тільки. Кого з них ми любимо можна зрозуміти по тому з ким ми виступали, виступаємо та будемо виступати. 

КВІТКІС: Наразі це: Валя Самурай, Левко, BRYKULETS. А ще десятки крутих нових (і не дуже) артистів, які прямо зараз формують і розвивають актуальну українську сцену. Є впевненість, що у всіх нас це вийде вельми файно.

«Флет Мюзік Шоукейс»: учасники рок-фесту розповідають про себе та новий український рок 

Чому потрібно прийти на фестиваль «Флет Мюзік Шоукейс»?

THE ARMO: По-перше, це дуже цікавий склад артистів і підстилів рок жанру. По-друге, на заході будуть задіяні цікаві елементи шоу і взаємодія з аудиторією, а також відкриття перформансу буде від «Ukraine Wrestling Arena», які обіцяють жваву бійку. Як на мене подібного ще не було на концертах :). 

І авжеж тому, що ми будемо проводити аукціони для підтримки зборів за для Збройних Сил України!

SEXNESC: Бо ми будемо там!

КВІТКІС: Бо прийти – краще, ніж не прийти. Там буде таке, чого ви точно ще не виділи, і про що ви будете розповідати не тільки у своїх сторіцах, але й наживо усім друзям і навіть випадковим чувакам та чувіхам на вулиці.