GALAkTIKA представила нову пісню “Операція 5:00”

GALAkTIKA представила нову пісню "Операція 5:00"

11 листопада відбулася прем’єра пісні української співачки GALAkTIKA“Операція 5:00”.

Запис пісні відбувся на початку жовтня в Австрії, в умовах тимчасового прихистку для українських біженців. Хоча пісня вилилася на папері ще в березні, далеко від дому.

“Мене просто роздирали навпіл почуття болю, ненависті, страху, люті. Особливо страху за життя маленьких діток. Повсюди в новинах писали про зловіщі випадки закатованих до смерті янголят. Я не могла спати ночами, серце вилітало, пекельно боліла голова. Я розуміла, що повинна щось зробити для підтримки бойового духу. Написала приспів. Та кілька місяців не могла завершити пісню, я потонула в горі. А далі, нарешті, зібралася з силами, бо треба тримати культурну оборону нашої країни, допомагати нашим людям та відважним захисникам бути ще більш міцними духом”, – коментує співачка.

GALAkTIKA представила нову пісню "Операція 5:00"

Із записом пісні співачці допоміг її знайомий музикант, він теж з України, оскільки були певні проблеми знайти професійну студію у місті Клагенфурт, а до великих міст, де вони точно є, далеко добиратися. До аранжування долучились львівський саундпродюсер та гітарист житомирянин Даниїл Бусілков. Реліз пісні щойно відбувся, а вже зібрав чимало позитивних та емоційних коментарів від слухачів.

GALAkTIKA представила нову пісню "Операція 5:00"

“Я просто не маю права не створювати музику, бо знаю, наскільки це важливо зараз. Інколи ти не можеш зробити щось задля себе, проте можеш, коли знаєш, наскільки це необхідно іншим”, – додала дівчина.