GG ГуляйГород та Morphom презентували відео створене спільно із Respublica FEST та Українським Культурним Фондом

Етно-електро проєкт GG ГуляйГород та Morphom презентували відео на спільний трек «Веснянка». Кліп знятий в рамках проєкту Культура On/Off у мальовничій Бакоті на Хмельниччині, яку ще називають українською Атлантидою. Затоплене село нині – одна з найбільш запитуваних українцями в Гугл туристичних локацій.

Проєкт створено організаторами Respublica FEST за сприяння Українського Культурного фонду. Його мета – разом з музикантами та культурними діячами відвідувати села та містечка, яких не торкнулася урбанізація і які зберегли унікальну культуру. Так, у 5 регіонах Хмельницької області 5 гуртів знали 5 кліпів. Після закінчення пандемії ці місця мають усі шанси стати новими туристичними точками на мапі України.

В основі «Веснянки» лежить архаїчна пісня-містерія з Поділля, під яку водили хороводи наші предки. Трек – фіналіст музичних конкурсів М2 «Хітконвеєр 2021» та «Українська Пісня 2021».

Також цьогоріч гурт представляє Україну на шоу-кейсі фестивалю Tallinn Music Week 2021, Folktronica Stage. Костюми і стиль кліпу – робота відомого дизайнера Валерія Топала.

GG ГуляйГород – етно-електро проєкт, що поєднав український фольк із сучасною денс-музикою. Вперше проєкт став відомий широкій аудиторії після випуску спільного альбому «Тартак – ГуляйГород».
За плечима гурту три альбоми, відеокліпи, концерти у Польщі, Естонії, Греції, Єгипті та в Індії, участь у великих українських фестах, таких як «Atlas Weekend», «Respubica FEST», «Gogol Fest», «Khortytsia Freedom», «Країна Мрій» тощо.
Morphom (Роман Черенов) є одним з найпродуктивніших українських музикантів і саундпродюсерів, який практично щомісяця презентує нові треки. Тільки за останні три місяці він випустив нові спільні пісні з Jerry Heil, Максом Пташником, LAUDом і Вовою Зі Львова.