Люсі обрала того самого. Містика та музичність у роботі “ТОЙ”

Люсі обрала того самого. Містика та музичність у роботі "ТОЙ"

Люсі обрала того самого. Містика та музичність у роботі "ТОЙ"

Люсі презентувала містичну композицію “ТОЙ” і полонила наші MUZVARівські серця. Можливо для загалу робота буде простою та “нехітовою”, але ми вбачаємо великий потенціал в артистці. Однозначно, Люсі потрапляє до нашого плейліста НУМО!

Інформація з пресрелізу:

Пісня "Той" переносить нас у вигадану історію-міф про пошуки втраченого щастя. В основі сюжету примарне порожнє місто, наповнене голосами та привидами. В ньому живе молода дівчина. Щовечора до неї в гості приходить незнайомець. Дівчина вечеряє з ним, а потім вони разом покидають місто. Проте на ранок героїня нову прокидається самотньою. І знову вона в цьому пустому місті. І знову ввечері приходить той самий незнайомець, він нічого не пам’ятає, тому проситься на вечерю, а потім знову забирає її з собою. Історія починається з початку. І так знову і знову. Вона заручниця постійного мелодичного потоку. Як куплети пісні, які повторюються і ведуть нас до коди.
У коді ви можете почути стародавню народну пісню “Чорна хмара”, яка дісталась мені у спадок від фольклорного ансамблю "Берегиня".
В лютому цього року мисткиня Поліна Полікарпова запропонувала мені співпрацю як режисерки. Ми почали підготовку до знімання кліпу “ТОЙ”. Я власноруч пошила костюм, а на постановку запросила хореографку Наташу Мєдвєдеву. Зйомки пройшли в один день. Поліна зібрала команду і я вперше в житті знімала кліп з командою, де в кожного була своя задача. Я плакала кілька разів, тому що всі синхрони для відео співала в повну силу. Дякую команді людей, які повірили в проєкт Люсі, яких повела за собою пісня “ТОЙ”.