GOPATSA презентує кліп на TikTok пісню «Тихий час».

GOPATSA продовжує епатувати зухвалою відсутністю комплексів та самобутнім почуттям гумору в кліпі на пісню “Тихий час”. 

«Так, знаю, всі чекають кліп за великі гроші з сотнею спецефектів, проте я скажу наступне: у нас грошей на Бадоєва немає, але в нас є бажання творити і двіжувати, амбітна й перспективна команда, що не піддається сталим поняттям «грошей немає – нічого робити не будемо»! Ми зібралися, придумали концепцію, цілий місяць писали сценарій, розкадровку, склали бюджет, самотужки зібрали техніку і відзняли стьобний кліп на «Тихий час». 

«Головний меседж цієї роботи, як і, власне, треку – показати себе таким, який ти є. Не соромитися своїх страхів та комплексів, а навпаки, випустити їх назовні та якомога гучніше про них прокричати, аби стати вільним та жити на повну. Пам’ятаєте мою косоокість,  яка роками обмежувала мене, а після виходу пісні стала моєю «гарноокістю»? Так ось, якщо я зміг «випустити свого «звіра хижого» і «взяти це життя за барки», то й кожен, хто хоч трішки в собі сумнівається,  також зможе! Не бійтеся бути кумедними та розв’язними! Ну ж бо!» – рішуче заявляє GOPATSA. 

«Особлива подяка моїм друзям, що підтримали мою шалену ідею та втілили її у реальність. Впевнений, ця робота та наш «тигр хтивий» – відгукнеться в серцях глядачів та максимально підніме вам настрій!». 

Білоцерківський артист GOPATSA презентує кліп на вірусну пісню «Тихий час».

«Ми вирішили, що кліп стане класним досвідом для всіх. Ми знайомі ще з дитячого садочку, навчалися разом у школі, грали в КВН, потім нас об’єднав Київський університет культури, почали знімати іронічні кавери на пісні сучасних артистів. І ось з‘являється авторський трек, тепер Ярік – сам артист, і обрана мною режисерська спеціальність стала як ніколи доречною (сміється)! Тому справа була тільки за оператором!» – натхненно резюмує режисерка кліпу Анастасія Берегова. 

«Це моя перша повноцінна музична відеоробота. Нам довелося сумлінно попрацювати, щоб знайти такі рішення для зйомки кліпу, які б виглядали ефектно: і сюжет передати змогли, і були нам під силу. Ну, і як ведеться, не обійшлося без «сюрпризів» на знімальному майданчику: ламалася техніка, падало освітлення, зашторювалися вікна, бо світало, а за сюжетом у нас була ніч. Але відступати було нікуди, то ж ми, стійко долаючи усі труднощі, дуже раді нарешті представити нашу драйвову історію. Сподіваємося, що глядач кайфоне і зацінить», – ділиться оператор-постановник кліпу, молодий і талановитий  хлопчина з псевдонімом Спартак Добрийранок.

Білоцерківський артист GOPATSA презентує кліп на вірусну пісню «Тихий час».

Нагадаємо, що трек «Тихий час» створений одним з головних хітмейкерів СНГ – Андрієм Осадчуком (псевдонім – Бродвей), подарований та спродюсований спеціально для артиста GOPATSA у результаті перемоги в конкурсі #brodveichallenge.