GOPATSA презентує кліп на TikTok пісню «Тихий час».

Білоцерківський артист GOPATSA презентує кліп на вірусну пісню «Тихий час».

Білоцерківський артист GOPATSA презентує кліп на вірусну пісню «Тихий час».

GOPATSA продовжує епатувати зухвалою відсутністю комплексів та самобутнім почуттям гумору в кліпі на пісню “Тихий час”. 

«Так, знаю, всі чекають кліп за великі гроші з сотнею спецефектів, проте я скажу наступне: у нас грошей на Бадоєва немає, але в нас є бажання творити і двіжувати, амбітна й перспективна команда, що не піддається сталим поняттям «грошей немає – нічого робити не будемо»! Ми зібралися, придумали концепцію, цілий місяць писали сценарій, розкадровку, склали бюджет, самотужки зібрали техніку і відзняли стьобний кліп на «Тихий час». 

«Головний меседж цієї роботи, як і, власне, треку – показати себе таким, який ти є. Не соромитися своїх страхів та комплексів, а навпаки, випустити їх назовні та якомога гучніше про них прокричати, аби стати вільним та жити на повну. Пам’ятаєте мою косоокість,  яка роками обмежувала мене, а після виходу пісні стала моєю «гарноокістю»? Так ось, якщо я зміг «випустити свого «звіра хижого» і «взяти це життя за барки», то й кожен, хто хоч трішки в собі сумнівається,  також зможе! Не бійтеся бути кумедними та розв’язними! Ну ж бо!» – рішуче заявляє GOPATSA. 

«Особлива подяка моїм друзям, що підтримали мою шалену ідею та втілили її у реальність. Впевнений, ця робота та наш «тигр хтивий» – відгукнеться в серцях глядачів та максимально підніме вам настрій!». 

Білоцерківський артист GOPATSA презентує кліп на вірусну пісню «Тихий час».

«Ми вирішили, що кліп стане класним досвідом для всіх. Ми знайомі ще з дитячого садочку, навчалися разом у школі, грали в КВН, потім нас об’єднав Київський університет культури, почали знімати іронічні кавери на пісні сучасних артистів. І ось з‘являється авторський трек, тепер Ярік – сам артист, і обрана мною режисерська спеціальність стала як ніколи доречною (сміється)! Тому справа була тільки за оператором!» – натхненно резюмує режисерка кліпу Анастасія Берегова. 

«Це моя перша повноцінна музична відеоробота. Нам довелося сумлінно попрацювати, щоб знайти такі рішення для зйомки кліпу, які б виглядали ефектно: і сюжет передати змогли, і були нам під силу. Ну, і як ведеться, не обійшлося без «сюрпризів» на знімальному майданчику: ламалася техніка, падало освітлення, зашторювалися вікна, бо світало, а за сюжетом у нас була ніч. Але відступати було нікуди, то ж ми, стійко долаючи усі труднощі, дуже раді нарешті представити нашу драйвову історію. Сподіваємося, що глядач кайфоне і зацінить», – ділиться оператор-постановник кліпу, молодий і талановитий  хлопчина з псевдонімом Спартак Добрийранок.

Білоцерківський артист GOPATSA презентує кліп на вірусну пісню «Тихий час».

Нагадаємо, що трек «Тихий час» створений одним з головних хітмейкерів СНГ – Андрієм Осадчуком (псевдонім – Бродвей), подарований та спродюсований спеціально для артиста GOPATSA у результаті перемоги в конкурсі #brodveichallenge.