#HelpUkraineSong: Україна об’єднається з Великою Британію у благодійному флешмобі на “Євробаченні – 2023”

#HelpUkraineSong: Україна об’єднається з Великою Британію у благодійному флешмобі на "Євробаченні – 2023"

Українська агенція HOSHVA PR & DGTL разом з британською компанією AURORA запускають світовий благодійний флешмоб #HelpUkraineSong. 

Це партнерство стало можливим завдяки проєкту Twinning, який допомагає українським агенціям розвивати креативну індустрію за підтримки закордонної креативної спільноти.

Відтепер і до 13 травня всі охочі можуть долучитися до цього флешмобу, виконавши пісню “With A Little Help From My Friends” The Beatles з колегами. У день фіналу Пісенного конкурсу “Євробачення – 2023″ у Ліверпулі ми зможемо побачити кульмінацію цього флешмобу. Окрім цього агенція HOSHVA PR & DGTL залучить відомих артистів, блогерів та партнерів, щоб максимально популяризувати та масштабувати цю ініціативу.  

“За результатами минулого року, Україна повинна була приймати у себе Пісенний конкурс “Євробачення – 2023”. Через російську воєнну агресію, яка триває на всій території України вже понад рік, ми позбавлені такої можливості. Разом із Великою Британією, яка разом з Україною є співорганізатором конкурсу ми створили цю благодійну ініціативу, щоб показати солідарність через музику. Минулого року “Євробачення” подивилися 161 мільйон людей у всьому світі. З кожним роком ця цифра росте й ми хочемо використати цю можливість, як ключовий інфопривід”, — розповідає директорка HOSHVA PR & DGTL Марія Рибак

Нагадаємо, що Пісенний конкурс “Євробачення – 2023” відбудеться 9, 11 та 13 травня у Ліверпулі. Саме під час фіналу, 13 травня, ми зможемо побачити результат флешмобу #HelpUkraineSong. 

Ця ідея є благодійною ініціативою креативної компанії Aurora разом з агенцією HOSHVA PR & DGTL, за підтримки Національних музеїв Ліверпуля, War Child та Міністерства культури та інформаційної політики України.