Українське медіа СЛУХ проведе фестиваль Xpresia в Ліверпулі під час “Євробачення-2023”

Українське медіа СЛУХ проведе фестиваль Xpresia в Ліверпулі під час "Євробачення-2023"

Українське медіа про музику СЛУХ разом із британськими партнерами проведе фестиваль Xpresia в рамках британсько-українського EuroFestival на Євробаченні-2023“. 

Xpresia — це музичний фестиваль, що об’єднає більше 30 українських і британських артистів у солідарності, коли Ліверпуль приймає “Євробачення” від імені України. Вхід вільний.

Із хвилею нової української музики українське медіа СЛУХ познайомить єврофанів у рамках фестивалю Xpresia. Серед артистів: Zetetics, Стас Корольов, ТУЧА, Zavoloka, Love’n’Joy, Krapka;Koma, Zbaraski, Palmo X, Marineris, Andrii Barmalii, Nastya Muravyova, Tweeman та інші.

Українське медіа СЛУХ проведе фестиваль Xpresia в Ліверпулі під час "Євробачення-2023"

Xpresia пройде на декількох ліверпульських локаціях, що славляться як найкращі незалежні мистецькі та музичні заклади: The Invisible Wind Factory, Meraki, Quarry.

Українське медіа СЛУХ проведе фестиваль Xpresia в Ліверпулі під час "Євробачення-2023"

Окрім музичної сцени, на фестивалі будуть представлені креативні технології та візуальне мистецтво, театральне мистецтво та кабаре.

Максим Сердюк, співзасновник і видавець СЛУХ, креативний продюсер Xpresia

“Місію нашого медіа і свою особисто я бачу в популяризації української культури та музики в Україні та за її межами. Xpresia Festival — це перший фестиваль, де британці протягом декількох днів зможуть почути нову хвилю української музики. Різну за жанром, за звучанням, але вільну, незалежну та без кордонів”.

Олег Тетерятник, креативний продюсер Perfectionist.London та Xpresia:

“Ми привозимо в Ліверпуль артистів, які мали б бути відомими в Британії. Хтось із них мейнстрим, хтось альтернативний, але всі вони однозначно мають бути почуті більше. Тому я радий можливості показати любим англо-саксам, наскільки європейськими ми є в музиці.

Xpresia Festival покаже український вайб Британії. Ми продовжимо шукати можливості донести зроблену в Україні музики до преси і в кожні вуха. Щоб сталося більше хорошого в такі складні для кожного українця часи. Щоб ми були на слуху. Приємно, наскільки сильно підтримує нас Culture Liverpool та особисто пані Мер. Ліверпуль і справді дихає музикою, тож тепер це наша можливість зробити власний квантовий стрибок. Тому начувайтеся, любителі електроніки, інді-альтернатив та брит-попу. Буде вам”.

Партнери фестивалю — Invisible Wind Factory, Kazimier Productions, Perfectionist.London та Sonia Chapman.

Квитки безкоштовні та доступні для бронювання на сайті