Гіпнотичний кримський шугейз проєкт provulok вертається з синглом “portal inside”

Гіпнотичний кримський шугейз проєкт provulok вертається з синглом “portal inside”

Ходять чутки, що якщо наважитися пройти крізь цей портал, можна потрапити до альбому “dissociation”, реліз якого відбудеться наприкінці весни. 

portal inside – перший сингл майбутнього повноформатного альбому-монологу “dissociation”. Трек є своєрідними воротами, які запрошують потрапити до пост-шугейзового інструментального світу, що вдало демонструє емоційні згустки всередині автора. У цій роботі менше рефлексій про Крим, аніж в попередніх релізах. Хоча внутрішній сум за домом не стихає, втім все частіше доводиться вивертатись назовні та демонструвати те, чим живеш зараз, у моменті.

“Цей реліз, так само як і увесь LP, буде більш навалистий та агресивний, з елементами прірв та вдалими звуковими експериментами, над яким працював Тощо. Хочеться нарешті донести слухачам, що саме інструментал дає можливість чітко концентруватися на тому, який настрій спосіб взаємодії  “я та я” замість “артист-слухач”, що, на мій погляд, є істинною метою аудіомистецтва. Я хочу, щоб у людей з’явилася звичка слухати складну інструментальну музику. Впевнений, цей досвід може відновлювати та зцілювати.”

provulok – інструментальний пост-шугейз проєкт Льомана Судакли, музиканта кримськотатарського походження. Наскрізним мотивом творчості є стан проживання втрати дому, суму за кримськими краєвидами та любов’ю до своїх традицій. Перші релізи “провулка” про період несподіваного переїзду та проживання депресії. Другий альбом – про смуток за домом та неможливість повернення до рідних земель. У новому етапі Льоман відходить від попередніх тез і ділиться внутрішніми вогнищами, що встигли трансформуватись за час життя на відстані від Криму.

Немаловажливим є бажання музиканта просувати інструментальний саунд.

У дитинстві я багато грав у відеоігри. Там завжди був класний інструментальний супровід, що дозволяв проживати проходження гри по-своєму. Можливо, саме це віддзеркалилось на моєму сприйнятті інструментальної музики”, – Льоман Судакли.

Авторка фотографій Ольга Косюга

Послухати наживо цей сингл та багато іншого нового матеріалу можна на спільному концерті-фестивалі гуртів provulok, Скажи Щось Погане та Миколи Пацюка 30 березня у київському Mezzanine.Запрошуємо і вас, квитки за посиланням.