Гостями “ART Оборони” MONATIK стали ROXOLANA у Львові та Lely45 у Кам’янець-Подільському 

Гостями “ART Оборони” MONATIK стали ROXOLANA у Львові та Lely45 у Кам’янець-Подільському 

Артист здивував сюрпризами своїх шанувальників, що відвідали благодійний концерт “ART Оборона”. 

Благодійний тур MONATIK “ART Оборона” продовжується і артист не зупиняється дивувати своїх шанувальників цікавими музичними експериментами, прем’єрами несподіваних дуетів, а також позитивним зарядом від пісень, які рятують наше ментальне здоров’я у такі складні часи. 

Окрім стильного музичного оформлення своїх концертів (особливий неоновий колір музичних інструментів, цікаві світові рішення, мешапи легендарних світових хітів та власних пісень, виконання “відремонтованих” легендарних пісень), артист постійно дивує своїх шанувальників особливим підходом до кожного з концертів.  

Характерною ознакою MONATIK стали запрошені гості благодійних концертів “ART Оборона”. Артист запрошує своїх колег, чия творчість йому імпонує, та разом з ними виконує дуетом композицію запрошеного гостя, а також стає до них на бек-вокал і дає можливість презентувати свою сольну пісню. Це завжди сюрприз для фанів, адже ніхто не знає до кінця, хто ж стане гостем і з ким дует і чию пісню можна буде почути бонусом. 

Цими днями на “ART Оборону” до MONATIK змогли завітати одразу дві, надзвичайно талановиті артистки, з неповторною, самобутньою творчістю – ROXOLANA у Львові і Lely45 у Кам’янець-Подільському. 

Концертні зали, які були насичені фанами MONATIK, з неймовірною феєрією зустріли артисток та підспівували в унісон хіту “Інь-Ян” у виконанні ROXOLANA та MONATIK, а також композиції “Вісім”, що виконали Lely45 та MONATIK разом. Також артист на бек-вокалі підспівував новим сольним композиціям артисток. 

Тож приходьте на концерти MONATIK, робіть гарну справу (адже всі кошти з концертів направляються у Благодійний Фонд “Твоя опора” для сімей та дітей з прифронтових та деокупованих територій), а також допомагайте своєму ментальному здоров’ю!