«Гучна прем’єра» від телеканалу МУЗВАР 

«Гучна прем’єра» від телеканалу МУЗВАР 

Телеканал МУЗВАР запускає нове шоу «Гучна прем’єра», яке спрямоване на відкриття та презентацію музичних новинок українського шоу-бізнесу. Нам вдалось познайомитись та поспілкуватись з ведучими нового шоу. Ними стали: співачка LADA та відомий блогер «Галицька Діва» Андрій Черепущак. Дізнались, як проходять зйомки, які труднощі виникають на знімальному майданчику та коли можна подивитись перший випуск. 

Розкажіть, про що шоу «Гучна прем‘єра» і яку роль воно відіграє у вашому житті? 

Андрій: «Це шоу, яке створено для того, щоб ми разом з глядачами знайомились з новими роботами артистів, які тільки почали свій шлях та з тими, які вже мають вагомий вплив у розвитку українського шоу-бізнесу. Воно зараз відіграє дуже важливу роль, тому що для мене це все по-новому і, оскільки я меломан, мені дуже цікаво разом із глядачами дізнаватися про прем’єри.

Це перший досвід для вас як ведучих? 

LADA: «Для мене, як і для Андрія, це новий та захопливий, дуже інтересний досвід. Мені цікаво спостерігати за кожним процесом, який відбувається, я намагаюсь максимально розкриватись та віддаватись на всі 100% роботі».

Як ти себе відчуваєш як ведучого/ведучої, чи це легко для тебе дається? 

LADA: «Перед початком зйомок першого випуску я страшенно нервувала. У мене пітніли руки, я думала: «Так, зараз я щось переплутаю, щось не скажу, забуду, розгублюсь, і ми будемо знімати до ночі через мене». Але, на щастя, все вийшло. Завдяки прекрасній команді й шикарному співведучому Андрію, я швидко розслабилась, відчула атмосферу і все пішло як по маслу».

Андрій: «Я взагалі доволі тривожна людина, тому переживаю за кожне слово, за кожен свій крок і перед тим, як стати в кадр, я дуже сильно нервував. Але після слів «Стоп! Знято!» я відчуваю себе комфортно. Я не думаю, що робота може завжди даватись легко, є різні моменти, але я налаштований на позитив».

Поділіться своїми першими враженнями від зйомок програми. 

LADA: «Емоції мене просто переповнювали, був стан ейфорії. На зйомках ми познайомились з крутими виконавцями, сміялись, жартували, помилялись і з цього хихотали ще більше. Ця атмосфера дуже наповнює енергетично і ще декілька днів після зйомок у мене був піднесений настрій».

Як проходять зйомки? Чи виникають для вас складнощі під час зйомок, і як ви їх долаєте? 

Андрій: «Зйомки приходять дуже круто і комфортно, все відбувається на позитивній ноті. Я вважаю, що багато чого залежить від команди, а вона у нас зібралась класна, професійна, яка хоче отримувати максимальний результат і щоб програма була успішною, тому ми одне одного підтримуємо. Якщо виникають якісь складнощі, то це швиденько переводиться в жарт, тому на майданчику дуже комфортно».

Як тобі співпрацювати з твоїм співведучим? 

Андрій: «Ще при першій зустрічі з Владою перед зйомками я зрозумів, що ця людина дуже мені підходить, тому що ми разом з нею із заходу України, нас пов’язує багато всього, як мінімум діалект і місцеві жарти. Тому мені з моєю співведучою дуже комфортно».

Чи підтримуєте ви одне одного під час зйомок? 

LADA: «Ми і підтримуємо одне одного, жартуємо і допомагаємо. У нас, на щастя, стався конект, нам комфортно та в задоволення разом працювати».

Андрій: «Ми разом, як я, так і LADA, тільки навчаємось, тільки хочемо стати професіоналами, тому, звісно, ми розуміємо хвилювання одне одного, як ніхто інший, тому стараємось підтримувати та допомагати у наших зусиллях».

 Чи легко знаходити конект з артистами? Чи є в тебе власні фішки для встановлення контакту з гостями шоу? 

Андрій: «Поки що ми відзняли тільки одну програму, як на мене, то конект з цими артистами, які були запрошені, був налагоджений. Люди позитивні, творчі, тому ми одразу знайшли спільні теми. Ми постійно жартували та багато сміялись, тому все пройшло просто “на ура”. Люди зовсім різні, тому не можу рекомендувати, треба дивитись все по ситуації, але я вважаю, що завжди, навіть, в напруженому стані потрібно все перетворювати на жарт і усміхатися, тому що усмішка відкриває будь-які двері».

LADA: «До нас на програму приходять дуже круті та цікаві люди. Спілкуватись з ними – це справжнє задоволення, також їх завжди цікаво слухати. Основний мій принцип життя і є головною фішкою – бути собою. Не вигадувати і не показувати щось, чого насправді немає і що не відповідає дійсності. Люди шанують відкритість та чесність, вони легше сприймають інформацію від таких людей, тому я дотримуюсь цього правила по життю». 

Коли планується випуск першого епізоду і де глядачі можуть його переглянути?

LADA: «Випуски «Гучної прем’єри» ви зможете дивитись кожної пʼятниці о 19:00 на телеканалі МУЗВАР. Дивіться та діліться своїми враженнями та, звичайно ж, заряджайтесь позитивними емоціями разом з нами».