Гурт Cape Cod презентує міні-альбом Матч Поінт. В реліз увійшли 5 треків

Гурт Cape Cod презентує міні-альбом Матч Поінт. В реліз увійшло 5 треків

Реліз Матч Поінт мав відбутися навесні 2022 року. Обкладинку зняли 23 лютого 2022 року, за день до повномасштабного вторгнення. Стилістично міні-альбом залишився таким, як його задумали автори – саунд-продюсер Максим Сікаленко та вокаліст Олексій Боднар. Проте з плином часу  у треків з’явилися нові сенси та більш глибоке забарвлення.

Тепер легкі танцювальні мелодії Cape Cod звучать та сприймаються такими, що пройшли через відчуття особистого та суспільного болю, проте з надією на світле майбутнє.

Цей міні-альбом повинен був стати для нас новим рівнем у творчості, оскільки я почав самостійно писати тексти до пісень. Мені хотілося розмовляти зі своїм слухачем на рівних, підіймаючи теми саме мого покоління”, – каже Максим Сікаленко, згадуючи роботу над релізом. – “Але з початком повномасштабного вторгнення відношення до музики і до творчості змінилося на 360 градусів. Тепер творчість повинна працювати цілеспрямовано і менш поверхнево – або мотивувати, або давати людям трохи перепочити задля подальшої праці на перемогу або каталізувати допомогу армії чи волонтерам. Саме тому після виходу релізу ми запустимо дві ініціативи, направлені на це. Одна з них це колаборація з Ponchyk Boy (пончик, розроблений спеціально під міні-альбом). Друга – лімітоване видання кінематографічного постеру з автографами головних героїв кліпу”.

“Час”, “Ностальгія” – це історія про минуле до, меланхолійні згадки про прийдешнє. “Промінь” – це найтанцювальніший та найоптимістичніший трек про надію.

“Матч Поінт” – фокус трек альбому, який акцентує увагу на складних часах у стосунках. Музично – це переосмислення музики 00-х, а візуально – це хорор-історія з інфлюєнсерами Духовним Личком та Вадимом Кириленко в головних ролях. Між закоханими у відео постає монстр, що алегорично – і відстань, і війна, і непорозуміння.

“Матч Поінт – ситуація в тенісі, коли один із гравців при виграші наступного очка стає переможцем матчу. Тому пісня про ситуацію у відносинах, коли людям не вистачає сил, щоб дотягнути до особистого щастя залежно від різних причин. Пісня про внутрішню боротьбу двох осіб на шляху до їхнього спільного щастя”, каже Максим Сікаленко.

“Це було фантастично. Ми не спали три дні, мерзли в лісі та всіляко розважалися. Насправді мені сподобалося, бо команда була максимально дружньою та підтримуючою і незважаючи на складне творче завдання, поставлене перед нами режисерами, ми отримували задоволення від процесу і багато сміялися”, – ділиться  враженнями від зйомок Духовне Личко.