Гурт GENTLEMAD презентує нову пісню «міс», яка запрошує у світ нічних відвертих розваг  

Гурт GENTLEMAD презентує нову пісню «міс», яка запрошує у світ нічних відвертих розваг

Гурт GENTLEMAD, який відомий своєю унікальною сумішшю стилів у музиці, готовий представити нову пісню «Міс», яка є найбільш роковою серед усіх їхніх треків. Ця пісня миттєво переносить слухача в атмосферу нічного міста, запрошуючи відвідати найгарячіші місця для відпочинку.

Трек «Міс» виник як втілення вечірнього відпочинку, вихід за межі буденності та пошуку незабутніх вражень. Цією піснею гурт надає можливість слухачам забутися у ритмі музики, знайти флірт, енергію та кохання у найзапальніших вечірках.

Нікіта Чеканський, GENTLEMAD: «Пісня «Міс» не ставить якісь питання і точно не дає ніяких відповідей. Вона скоріше просто підтримує тебе в тому стані, коли ти хочеш забутися,  загубитися в моменті. Хочеш відчути гарячий подих біля свого вуха, відчуваючи, як твоє тіло сьогодні стає неконтрольованим розумом, а серце живе взагалі окремим життям від тіла і розуму. І десь музика, десь танці і така атмосфера дає тобі можливість втекти абсолютно від всього.»

Гурт вже випустив 3 лірично-рокові композиції, які привернули увагу слухачів своїм звучанням та глибокими сенсами в текстах, а тепер готові підкорювати всі танцювальні новорічні майданчики країни з піснею «Міс», яка вже доступна до прослуховування на всіх стрімінгових платформах.