GentleMad з новим “треком-магнітом”

GentleMad з новим "треком-магнітом"

Гурт GentleMad – нове дихання українського шоу-бізнесу, що був сформований у 2020 році в Києві. Це рок, наповнений ліричним звучанням.

GentleMad – це про поєднання двох абсолютно різних світів: рок та лірика, спокій та драйв. Саме це несуть в собі головні герої гурту: Нікіта Чеканський (фронтмен), та Сергій Кордюк (гітара). Назва GentleMad, що дослівно перекладається як «ніжний» та «божевільний» – саме про цих двох хлопців.

Два музиканти – дві різні половинки одного цілого. Це синергія: шаленої енергії рок-музикантів та щирих емоцій у піснях.

Нещодавно гурт випустив пісню «Магніти», яка є сміливим зізнанням собі в тому, що твоє життя перетворюється на буденне за відсутності в ньому всього однієї конкретної людини. Скільки б форм життя не налічував цей безмежний Всесвіт, кожному з нас для щастя просто необхідна ця неповторна по своїй суті синергія з іншою людиною:

«Для тих, хто не зовсім любить ліричний рок ми вирішили перетворити баладу в танцювальний електронний трек і подарувати йому зовсім інше звучання!».

Учасники гурту завжди люблять експериментувати, міксувати стилі та пробувати щось нове. У них немає стратегії робити однакову музику, тому будь-які ремікси – це завжди можливість вийти за межі шаблону, залучаючи нових музикантів та діджеїв.

«Це завжди приємні емоції від створення чогось нового, особливо коли пісня отримує нове дихання, нове життя», – зазначає фронтмен гурту Нікіта Чеканський.

Отже, саме цим реміксом гурт GENTLEMAD намагався показати інший бік їхньої творчості та підсилить почуття, які лягли в основу пісні «Магніти».