Гурт JULINOZA презентує свій найпозитивніший трек «Філалабапа»

Гурт JULINOZA закликає усіх йти у відпустку та слухати їх новий трек «Філалабапа»

Гурт JULINOZA закликає усіх йти у відпустку та слухати їх новий трек «Філалабапа»

У найспекотніший літній місяць JULINOZA вирішили порадувати своїх слухачів новим танцювальним релізом «Filalabapa»

Реліз виходить відразу у декількох версіях: україномовна, ремікс та головна версія треку міш-маш, де можна почути бразильські діалекти португальської,  англійську та українську мови. Також у день релізу виходить дійсно літнє відео на трек в якому є море і веселощі. 

«Filalabapa» закликає усіх йти у відпустку, мати щирий намір змінити своє життя на краще і керувати своєю реальністю, попри всілякі перешкоди.

«Історія розгортається в офісі, де головний герой – офісний планктон вже не може терпіти й хоче потрапити на море, у сонячну подорож і мріє про свою очікувану відпустку. Його мрії збуваються, оскільки справжні щирі думки та бажання завжди втілюються у нашу реальність, якщо мають чистий намір», – каже саунд-продюсер і голос гурту Юлі Запорожець

В композиції відчуваються відгуки латинських ритмів, які надають літній настрій при прослуховуванні. «Філалабапа» є чи не найпозитивнішим треком у творчості гурту. Також можна з легкістю поринути у магічний світ музики, відчути чарівність буття за допомогою мальовничих гармоній і мелодійних пейзажів, що виплітає уява композитора гурту Юлі Запорожець. Тож альтернативно-джазовий, саундтреково-містичний вайб гарантовано при прослуховуванні.

Вже незабаром гурт JULINOZA представлятиме Україну на сцені джазового фестивалю в місті Клайпеда (Литва).

Широку популярність колектив JULINOZA отримав після участі в таких телешоу, як: "Голос Країни", "Нацвідбір Євробачення", "Танці з зірками". Музиканти представляли Україну на багатьох міжнародних фестивалях. Лідер і композитор колективу Юлі Запорожець є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів (фортепіано, композиція, вокал). Юлі пише музику для фільмів, мультфільмів, мюзиклів, а також симфонічну і камерну неокласику. Музику гурту можна почути у документальному фільмі про Чорнобильську АЕС «Розщеплені на Атоми» каналу 1+1; у серіалах Нового Каналу та у багатьох проєктах українського телебачення.