Гурт KALUSH презентує нову пісню та кліп “До берега йду”

Гурт KALUSH презентує нову пісню та кліп "До берега йду"

У своєму новому треку “До берега йду” гурт KALUSH закликає бути вірним собі та не здаватися на шляху до своєї мети

KALUSH порадував своїх шанувальників новою роботою. Гурт представив трек “До берега йду”. Як і останній реліз KALUSH “ХМАРИ”, який був створений в тандемі з Leo Mantis, пісня “До берега йду” доносить до слухача ідею залишатися вірним самому собі та бути незламним перед перепонами, які трапляються в житті. KALUSH використовує метафори човна та берега, що символізують життєвий шлях та мету, яку ти маєш в житті. 

“Наша нова пісня про подолання труднощів, про внутрішній дух. Ми закликаємо бути вірним собі, не піддаватися впливу, впевнено йдучи своєю дорогою та знаходячи в собі сили й мотивацію. Тож вірте в себе й в те, що ви робите, не дивлячись ні на що”, – коментує нову пісню фронтмен гурту KALUSH, Олег Псюк.

Саунд-продюсер Станіслав Чорний каже, що трек “До берега йду” символізує життєвий вектор:

“Майже у кожного з нас існує свій внутрішній сенс життя або життєва ціль і ми кожного дня працюємо над собою та вдосконалюємося аби її досягти”.

Пісня “До берега йду” втілює рішучість, оптимізм та віру в себе. Це мотиваційний трек, який може надихнути слухачів рухатися вперед, наперекір перешкодам на їх шляху.