Гурт MBreeze презентує пісню-ностальгію — “Кожен день”

Гурт MBreeze презентує рок-версію пісні-ностальгії - "Кожен день"

Кажуть, що існує п’ять мов кохання. Пісня “Кожен день” відображає мову кохання автора: фізичні дотики та час, проведений разом.

Це пісня-ностальгія, яка може знайти відгук в серцях багатьох українців, оскільки з початку війни велика кількість людей опинилися на відстані від своєї коханої людини, від родини або домівки.

“В один з зимових блекаутів я проводив ніч в пошуках натхнення на нашій студії в Києві. В певний момент я зловив себе на думці, що дуже сумую за людиною, котру не можу зараз обійняти, відчути поруч, провести час разом, як колись. Я не став стримувати емоції, і переклав їх на музику і текст нашої нової пісні”, — коментує Олександр Біляк, фронтмен гурту. 

“Кожен день” — це другий реліз від MBreeze у 2023 році. Гурт заявив, що планує випустити пісню в декількох версіях. Ударник гурту, Ілля, коментує:

“Три! Саме стільки версій цієї пісні ми плануємо зараз. Перша – оригінальна, вийде на майданчиках українською мовою 24 березня, друга буде адаптована англійською, а от третя нехай буде несподіванкою для наших слухачів. Скажу тільки одне – вона точно має стати на RADIO ROKS!“.