Гурт “MOLODI” презентують чуттєву пісню  «Біль»

Гурт “MOLODI” презентують чуттєву пісню  «Біль»

Гурт “MOLODI” – це нове й потужне віяння незалежної музики України, ентузіасти, які щиро горять спільною справою і творять нову українську музику. Вони – культурний голос Маріуполя.

Хлопці презентують свій другий сингл. Пісня “Біль” написана ще півроку тому у Львові. Сама робота присвячена рідному місту хлопців – Маріуполю, яке зараз знаходиться в окупації.

“Біль – це більш не про сенс у тексті,  це – про стан, закладений у мотиви і мелодію. Це внутрішній стан напруженості, невизначеності, пошуку, можливо навіть депресії. Те, що, мабуть, переживають всі люди в нашому віці, а особливо в наші часи”, – коментує Кирило.

Гурт “MOLODI” презентують чуттєву пісню  «Біль»

З самого початку трагічних подій учасники гурту знаходилися в різних куточках України, мандрували різними шляхами нашої країни. Але, зустрівшися через деякий час у Львові, Кирило та Іван зрозуміли, що настав час саме для цього треку.

 “Мелодія народилася у саму темну годину ночі, у хостелі, і вилилося те, що було близьким всім українцям на той час. Це внутрішній стан, той самий нелегкий момент невизначеності, що був у серцях всіх. І саме це дало можливість нам створити унікальний контраст між танцювальним мотивом і складними словами-відчуттями”, – розповідає Іван.

Гурт “MOLODI” презентують чуттєву пісню  «Біль»

Зараз музиканти активно готують сольний альбом. Незабаром на всіх стримінгових майданчиках.