Гурт “Naga Kanya” презентує дебютний EP і кліп на трек “Водоспади”

Naga Kanya

Naga Kanya

Гурт “Naga Kanya” випустив дебютний ЕР «Серед Піни і Води». Це концепт-альбом, в який увійшли чотири треки.

Naga Kanya

Як створювався альбом

За словами подружжя Савдеєвих,  на написання мініальбому їх надихнула творчість Михайла Коцюбинського, поезія французьких символістів, магічні практики мольфарів і символізм карт Таро, живопис Реріха, Доре, Мілле, музика Еріка Саті.

Після виходу дебютного синглу «Пташка» із жіночим вокалом, гурт презентує альбом, в якому доцільно поєднується як жіночий, так і чоловічий вокал. «Серед Піни і Води» – це платівка душевних творів, виконаних і зіграних з усією щирістю. У ній – суміш багатьох інструментів та стилів – фортепіано та скрипки, віолончелі та арфи, попмузики та джазу, лаундж та романсу.

Naga Kanya

Музиканти в пісенній формі передають свої переживання від роздумів про вічність справжнього кохання до осмислення кінцівки людського життя. Це поєднання поетичності та глибини змісту.

Ключовою фразою ЕР можна виділити рядок «Так любити вмію тільки я», що є в першій пісні альбому «Пташка» та в останній «Піна Днів».

«У «Пташці» героїня кличе до себе та каже, що “Так любити вмію тільки я”. У пісні «Піна Днів» герой знову і знову повторює ці рядки, підтверджуючи щирість почуттів героїні. Таким чином, «Піна Днів» є відповіддю пісні «Пташка». Також примітний символізм назви пісні, який пов’язаний з піною як швидкоплинністю життя, але також відсилає до пісні «Водоспади», де піна уособлює вічний процес створення Всесвіту, його красу та невловимість», – розповідають учасники гурту.

Яка ідея нового кліпу

Разом із ЕР гурт презентує відео на трек «Водоспади». Відео – це мудборд, візуальна замальовка до пісні, яка передає її ідею.

«Пісня була навіяна снами, що повторюються, і баченням, яке прийшло під час медитації після романтичного побачення. Рух Всесвіту – немов бутон троянди, що розкривається нескінченними пелюстками. Кожна пелюстка є цілим світом, а окрема людина – це квітка, яка розкривається нескінченністю пелюсток», –  коментує новий кліп гурт “Naga Kanya”.

Слухайте дебютний ЕР «Серед Піни і Води» на всіх цифрових майданчиках!