Гурт “ПАСТЬ КРОКОДИЛА” випустив новий ЕР “Vandal”

ПАСТЬ КРОКОДИЛА

ПАСТЬ КРОКОДИЛА

Гурт “ПАСТЬ КРОКОДИЛА” випустив новий ЕР “Vandal” та вирушив Україною з туром на його підтримку.

5-го листопада в мережі з’явився новий реліз гурту “ПАСТЬ КРОКОДИЛА”  ЕР “Vandal” . Хлопці  випустили альбом-присвяту звичайним людям з робочого класу, їхнім думкам, поглядам, розвагам та почуттям. Кожен наступний трек демонструє різні аспекти життя, починаючи від качового двіжу на селі і закінчуючи щирою романтикою дворів і доріг. Рок та електроніка модернізують звучання та гарантують, що виникне бажання послемитись під нові треки. 

ПАСТЬ КРОКОДИЛА

В. Песоцький (вокаліст гурту) про треки-бойовики з ЕР: “Ми завжди так компонуємо альбом, щоб в його складі були сильні танцювально-фестивальні треки, які будемо грати на виступах. Цього разу їх три з чотирьох. На два з них вже відзняті та залиті в мережу відеороботи. Для зйомок в  кліпі “Моїм тіпам” були запрошені фанати, які завжди розривають танцмайданчики під нашу музику”.

У листопаді гурт їде в мінітур Україною на підтримку нового ЕР (Дніпро, Харків, Запоріжжя). На своїй сторінці в Instagram учасники колективну активно викладають сторіс та світлини з подробицями підготовки, подорожей та самих концертів. Тож давайте стежити за ними разом та відриватися на їх концертах!