Гурт SESTRA поєднав саксофон та сопілку в новій пісні “Безсонні ночі”

Гурт SESTRA поєднав саксофон та сопілку в новій пісні "Безсонні ночі"

Screenshot

Гурт SESTRA презентували нову пісню про кохання “Безсонні ночі” та шалено пристрасний відеокліп. Ця робота дуже відрізняється від попередніх робіт гурту. 

«Безсонні ночі» – своєрідна музична ода й сповідь закоханої душі. Текст з глибоким розумінням почуттів, звучить як пряма мова серця, яке тліє у вогні нічних закоханих мрій, а сама композиція пронизана витончено-весняною мелодією.

Гурт SESTRA діляться своїм досвідом та відчуттями про те, як кохання може бути ніби снодійним – заворожуюче, невід’ємне, спокійне й водночас пристрасне. Пісня про ту закоханість, яку ми відчуваємо на самому початку відносин, коли кожна хвилина, проведена разом –  найбільша цінність. 

«Ця пісня – це про той рівень закоханості, коли кохання для тебе як «снодійне». Усі ми відчували саме той стан: коли ти живеш коханою людиною, чекаєш з нетерпінням на зустріч, чи дзвінок по телефону. А найкращий сон тоді, коли поряд та сама людина..», – коментує гурт SESTRA.

За час зйомок дівчата змінили більше трьох кардинально різних образів, а саму відеороботу знімали цілу добу. У першій частині кліпу відчувається надзвичайна щирість та відкритість дівчат, як артистів, до аудиторії – вони в звичайному домашньому одязі та без макіяжу у власній квартирі. 

«У нас було по кілька годин хореографії кожен день. Все тіло було в синцях, а крепатура не сходила ще тиждень», – ділиться вокалістка Інесса. 

Нагадаємо, раніше IKSIY та SESTRA презентували пісню Why Do You Cry.