МУАЯД повернувся з новим треком “Дістало”, аби стати новим голосом підлітків

МУАЯД повернувся з новим треком "Дістало", аби стати новим голосом підлітків

Переможець шоу “Співають всі” МУАЯД заявив про камбек новою піснею “Дістало”. Після тривалої паузи, це довгоочікувана новинка від співака.

“Дістало”  – це красива, але досить сумна історія про невдале юнацьке кохання та підліткові проблеми. Частіше за все, цей біль не сприймають всерйоз, суспільство вважає, що це все нереальні проблеми. Тому, в цій пісні, я максимально хотів показати, що відчуваю я, ніби голосом усіх підлітків у такі моменти” – поділився МУАЯД.

Стати голосом підлітків і підняти важливі аспекти їх життя – це основна ціль музики молодого артиста. Можливо, саме ця композиція стане підтримкою, так дасть розуміння, що юнаки не одні, у тяжкі для себе моменти. МУАЯД вдало поєднав дуже красиві і метафорично загорнуті слова зі стильним Хіп-Хоп/R&b саундом.

“Ви можете зануритись у минуле, проживати теперішнє, або мріяти про майбутнє. “Дістало” може стати вашою музичною медитацією або піснею, яка буде супроводом вашого буремного життя, з усіма його перепетіями та негараздами” – коментує МУАЯД.

Нагадаємо, раніше МУАЯД та ще 40 зірок під патронам Lida Lee Lida Lee записали пісню до Дня Незалежності/