Гурт «ТІК»15 листопада дасть драйву у Палаці cпорту: «Чекаємо цей день і кожного з вас!»

Гурт «ТІК» 15 листопада дасть драйву у Палаці cпорту: «Чекаємо цей день і кожного з вас!»

Легендарний гурт «ТІК» 15 листопада запрошує всіх киян і гостей міста на великий концерт у Палац спорту, що стане фінальним у межах масштабного туру на підтримку ЗСУ, із яким гурт протягом жовтня-листопада об’їздив 24 міста.

«кацапи, а чому ми вас маєм питати, як жити на власній землі?!» — вогняний суперхіт цього літа на концерті гучно заспіваємо разом всією залою.

І, звісно, щодуху запалимо під безсмертні бестселери гурту: «Олені», «Вчителька», «Сірожине пірожине», «Апрєль», «Не цілуй», «Свєта», «Алкоголізм», «Альо-на», «Біла хмара, чорна хмара»,«Люби ти Україну» та інші хіти.

«15 листопада Палац спорту буде наш! Для «ТІК» це буде п’ятий, ювілейний концерт на цьому особливому концертному майданчику, тож готуємо дуууже багато сюрпризів, аби цей грандіозний концерт ви запам’ятали на все життя! — обіцяє фронтмен «ТІК» Віктор Бронюк.  — Готуйте українські прапори! Повторюйте слова улюблених пісень! Розминайте ноги й руки, адже танцювати й співати разом будемо так гучно, що аж здригнеться земля!».

Там, де «ТІК» — завжди незабутньо.

Мільйони глядачів люблять «ТІК» за особливий драйв на кожному концерті, шанують за щирість у кожній пісні та обожнюють за безмежну харизму, патріотизм, почуття гумору й круту українську музику, під яку важко всидіти на місці.

У червні гурт «ТІК» відсвяткував 18-річчя на сцені і, презентувавши новий розривний альбом «18+» та кілька нових кліпів, розпочав нову сторінку своєї творчості. 

Свій новий тур Україною «ТІК» 10 жовтня розпочав із аншлагового концерту у Луцьку. А далі — Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Житомир, Вінниця, Кропивницький, Кременчук, Кривий Ріг, Черкаси, Біла Церква, Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Одеса, Чернігів, Суми, Харків, Полтава, Запоріжжя, Дніпро, Канів — у кожному місті гурт зібрав повні зали, запаливши глядачів шаленим драйвом та акумулювавши потужну суму для ЗСУ.

Маючи незмінну патріотичну позицію, Віктор Бронюк і гурт «ТІК» із 2014 року займаються волонтерством і постійно виступають з концертами для воїнів на передовій. Тож кожний концерт даного туру також провели на підтримку ЗСУ, аби по завершенні придбати автівки для захисників, які зараз незламно боронять Україну і кожного з нас.

Концерт 15 листопада у Києві для «ТІК» стане не лише фінальним у цьому турі, а й — уже п’ятим за рахунком у Палаці спорту.

«У нашому розпорядженні будуть 3000 квадратних метрів. І саме за цей простір для танців та можливість зібрати разом якнайбільше глядачів ми обожнюємо виступи у Палаці спорту. Завершували тут у 2009-му свій «тиХИЙ» тур, у 2011-му — розпочинали «Народний тур», у 2012-му — запалювали у межах «Весільного» і у 2015 році починали ювілейний тур «Люби ти Україну». Кожний концерт у Палаці спорту пам’ятаємо, як зараз, адже це завжди суцільний вибух емоцій! Із нетерпінням чекаємо 15 листопада, щоб знову разом пережити ці надзвичайні відчуття! — говорить Віктор Бронюк. — Тож любі кияни, маріупольці, донеччани, луганці, запоріжці, харків’яни, кримці, миколаївці, чернігівці, львів’яни і всі-всі, хто відвідали наші концерти у своїх містах й хочуть повторення, раді бачити вас на найбільшому концерті туру «ТІК» «18+» на підтримку ЗСУ 15 листопада у незламній українській столиці. Затанцюємо, поспіваємо й дамо драйву разом що є сили! Чекаємо цей день і кожного з вас!»

Не пропустіть у середу, 15 листопада, о 19.00 у Палаці спорту концерт гурту «ТІК» у Києві.

Найяскравіші емоції переповнюватимуть всіх!

Квитки на концерт можна придбати за цим посиланням