Гурт “ТІК” 7 липня дасть драйву у Києві у “Boho Yosai”! Почуємо всі найкращі хіти

Гурт "ТІК" 7 липня дасть драйву у Києві у "Boho Yosai"! Почуємо всі найкращі хіти

Їх люблять за особливий драйв на кожному концерті, шанують за щирість у кожній пісні та обожнюють за безмежну харизму, патріотизм, почуття гумору й круту українську музику, під яку важко всидіти на місці.

Легендарний гурт “ТІК“, який нещодавно відсвяткував 18-річчя, чекає всіх киян і гостей столиці на новому вибуховому концерті, який 7 липня о 19.00 відгримить у “Boho Yosai”!

Всі найкращі пісні за 18 років на сцені — від уже культових “Оленів”, запальної “Вчительки”, розривного “Сірожине пірожине”, ліричних “Апрєль” і “Не цілуй” до свіжих гарячих хітів із нового альбому “ТІК”, який презентують вже наприкінці цього тижня. 

Гурт "ТІК" 7 липня дасть драйву у Києві у "Boho Yosai"! Почуємо всі найкращі хіти

7 липня на концерті у Києві Віктор Бронюк та гурт “ТІК” заспівають й заграють все найкраще.

“Як шалено за нами скучили глядачі, ми сповна відчули на нещодавньому аншлаговому київському концерті, де кожнісіньку пісню співали всією залою! Тож із радістю подаруємо нове свято пісень “ТІК” 7 липня у “Boho Yosai”. У концертній програмі будуть наші найкращі пісні, які запалюють всіх із найперших акордів. Так що затанцюємо, поспіваємо й дамо драйву разом що є сили!”, — відзначає фронтмен гурту “ТІК” Віктор Бронюк. 

Там, де “ТІК” — завжди незабутньо. Тож не пропустіть новий концерт легендарного гурту 7 липня о 19.00 у “Boho Yosai“! Найяскравіші емоції переповнюватимуть всіх і кожного!

Квитки на концерт купуйте за посиланням.

Крім того, 30 червня, гурт презентував новий альбом “18+”.

Назва альбому багатозначна, як і кожний із восьми синглів платівки, який у серці кожного слухача відгукнеться власними неповторними відчуттями, образами і сенсами, наповнивши усіма яскравими барвами музики “ТІК”. 

Гурт "ТІК" 7 липня дасть драйву у Києві у "Boho Yosai"! Почуємо всі найкращі хіти

Фірмова ТІКівська лірика і глибокі, чуттєві балади. 

Запальні іронічні пісні, які на всю гучність хочеться увімкнути в автівці і щосили скандувати на концерті.

Сучасна і стильна пісня-продовження культової “Вчительки”.

Заворожлива, магічна “Тантра” — новий жаданий дует з Іриною Білик, який записувався на відстані тисяч кілометрів у Іспанії та Україні. 

Патріотичні треки, у яких все, про що у час війни болить душа кожного українця, і що без добору цензурних слів ми адресуємо ворогу.

“18+” — доросла, потужна, очікувано-неочікувана й напрочуд атмосферна збірка від легендарного гурту “ТІК”, який 2 червня відзначив 18-річчя на сцені.

Із традиційною щирістю і винятковим колоритом, проймаючими текстами, стильовими експериментами і вперше міцними словами 18+, Віктор Бронюк і “ТІК” продовжують ламати стереотипи і гнути свою лінію: не зациклюватись на швидкоплинних псевдотрендах, а писати і грати те, у чому є найголовніше — життя і люди. Всі ми і кожний окремо.

Слухаючи альбом “18+”, ви усміхнетесь, замрієтесь, поринете у солодкі спогади, посумуєте, задумаєтесь, заплачете, переосмислите, пофілософствуєте, збадьоритесь, потанцюєте і…неодмінно поставите платівку на повтор!

“У цьому альбомі відображено все, чим ми жили останній час. Про що думалось і мріялось, що боліло і водночас — давало сил, — ділиться фронтмен “ТІК” Віктор Бронюк. — Радість і стьоб, сум і роздуми, жага перемоги і тепло від обіймів коханих… Кожне слово і кожен акорд ми записували з любов’ю до наших друзів-слухачів і глядачів, які весь цей час просили й чекали нових пісень “ТІК”.

Панк, рок, фолк, ска та надзвичайно гарні блюзові нотки зі смачними гітарними соло — альбом “18+” окремо вражає стильовою палітрою. Й при цьому був записаний у найшвидші терміни за всі роки творчості “ТІК”: з використанням онлайну й сучасних технологій.

Та сама платівка, у яку закохуєшся із найпершого прослуховування!

“До виходу альбому у найближчі дні ми також презентуємо два live-відео на пісні “Кацапи” і “Яйцеслав”. Зйомки проходили під час крайнього концерту “ТІК” у Києві, на якому ми сповна відчули, наскільки публіка скучила за нашими піснями, — відзначає Віктор Бронюк. — Цю шалену енергію крізь відео передаємо всім!”.