Гурт ТОНКА випустили новий ЕР та анонсували великий сольний концерт у Києві

Гурт ТОНКА випустили новий ЕР та анонсували великий сольний концерт у Києві

Гурт ТОНКА презентували новий ЕР “Загублену весну”, який складається з п’яти пісень, лірик-відео на трек “Прірва”, написаний на вірші Ліни Костенко та анонсували великий сольний концерт у Києві.

Пісні з ЕР “Загублену весну” створювались протягом року. Вони про переживання, страх щодо непередбачуваного майбутнього, про сумніви та розгубленість. Але про впевненість віднайти те, чого нас позбавили.

ЕР складається з п’яти пісень, три з яких були презентовані синглами раніше (Наша сила, Зима, У цій безодні). Лід-сингл мініальбому – пісня “Загублену весну”.

В підтримку ЕР було презентовано лірик-відео на пісню “Прірва”, написану на вірші видатної поетеси Ліни Костенко “Не говори печальними очима” в поєднанні з прогресивним саундом, а відео створене Ярославом Татарченко (учасник гурту, саундпродюсер) за допомогою візуального синтезатора.

А вже 22 квітня гурт ТОНКА презентують наживо ЕР “Загублену весну”, ЕР “Знов молодість не буде”, випущений за два дні до повномасштабного вторгнення, а також пісні з усіх попередніх релізів на великому сольному концерті, що відбудеться в київській “Малій Опері”.

Квитки за посиланням

Тóнка — це київський intelligent-pop проєкт Оленки Карась і Ярослава Татарченко. В їх музиці органічно переплітаються сміливі звукові рішення з глибоким вокалом і проникливою лірикою. Оленка і Ярослав не ставлять у музиці жодних обмежень, тому у піснях Тóнка можна почути і лютий рейв, і пісні на вірші українських класиків в idm-аранжуванні, і навіть вайбові пісні під гітару.

Гурт вже готується до випуску нового матеріалу і вже скоро презентує лайв-відео на лід-сингл мініальбому, а у квітні заплановано реліз нового треку, з яким гурт пройшов до лонг-листу на Нацвідбір “Євробачення-2023”.