Тепер не тільки співак, а і режисер: переможець “Голосу країни” Сергій Лазановський|RIDNYI задля нового кліпу “Плакала” змусив акторку курити у ванній

Тепер не тільки співак, а і режисер: переможець "Голосу країни" Сергій Лазановський|RIDNYI задля нового кліпу "Плакала" змусив акторку курити у ванній

Український виконавець Сергій Лазановський|RIDNYI презентує першу в 2023 році сольну ліричну композицію “Плакала”, яку присвячує усім, чиє серце розбило розставання.

Плакала” – перша пісня із майбутнього мініальбому “Етюди”, який слухачі почують вже наприкінці березня. За словами співака, ця пісня була написана майже два роки тому, проте події в країні змусили надати перевагу іншій творчості. Зараз Лазановський повертається знову до лірики.

У відеороботі “Плакала” співак дебютував у якості режисера. Говорить, що це доволі незвичне відчуття, адже впродовж усього знімального процесу йому довелося не тільки працювати у кадрі, а ще і керувати командою поза ним.

“Це музично-візуальне творіння – моє особиста сходинка вверх, оскільки я вперше спробував себе у якості режисера. Це дуже відповідальна місія, я повинен був налаштувати головну героїню на правильну емоцію, щоб вона відіграла саме так, як потрібно. Ми відзняли усе в моєму рідному Івано-Франківську. Зізнаюсь, що були думки поїхати до Львова або Києва, адже ми боялись не знайти потрібні локації. Проте все склалось і я сподіваюсь, що робота сподобається глядачам”, прокоментував Лазановський.

Головною героїнею кліпу “Плакала” стала акторка Тетяна Шавкова, яка раніше була колегою по сцені Сергія Лазановського, коли той грав у Івано-Франківському національному академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка. У відеороботі дівчина демонструє переживання після розставання із коханим і щоб загасити внутрішній біль, вона спалює одяг, приймає гарячу ванну, у цей час наповнюючи себе сигаретним димом та навіть виплескує емоції за допомогою фарби.

Щодо життєдіяльності артиста, то наразі, окрім співочої кар’єри, у такий важливий для країни час, Сергій Лазановський активно займається і соціальними ініціативами. До прикладу, у день зйомок відео “Плакала”, співак мав зустріч з дітьми, батьки яких трагічно загинули через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Задля цієї зустрічі знімальний процес  на декілька годин був призупинений, аби вона сталась і Лазановський разом із дітьми заспівав їх улюблених пісень.

Також протягом року Сергій Лазановський|RIDNYI дав низку благодійних концертів, а також активно підтримує збори, націлені на закупки автомобілів та необхідного обладнання для наших воїнів.