Гурт ТОНКА випустив новий сингл

Гурт ТОНКА випустив новий сингл

“У цій безодні” — новий трек гурту ТОНКА, який контрастує з попередніми релізами. Стилістика цього треку нагадує класичну баладу з меланхолійним настроєм.

Це особиста історія солістки гурту, яка під гітару прозвучала настільки самодостатньо, що пісню лишили акустичною, а настрій доповнили пасажажами на баритон-саксофоні друга колективу Григорія Паршина.

“У цій безодні — це пісня, яка в певний період стала для мене порятунком. Я вже навчилась лікувати своє серце творчістю, бо так набагато легше проживати свої емоції. Це особиста історія, але я впевнена, що вона може відгукнутись для всіх, хто переживає щось подібне”, — ділиться Олена.

“Я завжди вважав формат пісні під гітару самим чесним, тож попри те, що ми в Тонка робимо здебільшого продакшн з ухилом в електронний саунд, доволі часто ми граємо наші пісні під гітару, щоб переконатись, що пісня працює. А “У цій безодні” під гітару прозвучала настільки самодостатньо, що робити якесь аранжування ми навіть не захотіли. Лише доповнили гітару гарними пасажами на баритон-саксофоні Григорія Паршина”, — ділиться Ярослав.

Гурт ТОНКА — український музичний інді-поп проєкт, створений у 2018 році. Вокалістка Олена Карась та музичний продюсер й клавішник Ярослав Татарченко вирізняються європейською музичною естетикою, проникливими текстами, динамічними ритмами та сильним вокалом. У доробку гурту чотири мініальбоми, вісім відеоробіт, номінації на премію “Young Blood Jager Music Awards” і “Відкриття року Aprize” від радіо “Аристократи” та успішний виступ на німецькому Reeperbahn Showcase Festival в Гамбурзі.