Гурт ТОНКА випустив новий сингл

Гурт Тонка випустив новий сингл

“Зима” – новий сингл гурту Тонка, в якому музиканти переосмислюють своє ставлення до зими та ведуть відвертий діалог з нею. Разом із піснею також вийшло лірик-відео.

Зима має нестандартне музичне рішення, бо її форма не складається зі звичних “куплет-приспів”. Особливої текстури додає і баритон-саксофон Григорія Паршина.

Лірика до пісні написана Оленкою під час її подорожі, де з вікна потягу, споглядаючи за природою, огорнутою зимовим пейзажем. Засніжені поля надихнули на різні думки і прийшло усвідомлення, що ставлення до зими змінилось. Асоціації тепер не такі святкові і казкові, як були в дитинстві. 

Я зовсім інакше тепер її сприймаю. Уявляю її, як знайому, яка з року в рік на моїх очах перетворювалась на стару, яка скоріш за все мене вже і не пам’ятає. Захотілось відвертого діалогу з нею. І я не знайшла кращого способу, ніж зробити це у віршованій формі, з якої потім народилась пісня“, – коментує Олена.

Пісня починалась як ембієнтна замальовка-рефлексія. Та згодом з‘явився експериментальний грув приспіву, якому не вистачало вокалу.

Вокальна лінія надихнула додати в аранжування ще більше динаміки і живості – так я записав спочатку акустичне піаніно та гітару, а згодом баритон-саксофон у віртуозному виконанні Григорія Паршина. Мені здається, що “Зима” це чудовий приклад того, як має звучати сучасна пісня – цікава за формою і змістом та без стандартних кліше куплет-бридж-приспів», – ділиться Ярослав.