Гурт “Вперше чую” випустив саундтрек до комедії “Крашанка”

Гурт "Вперше чую" випустив саундтрек до комедії "Крашанка"

У мережі з’явився кліп на саундтрек до сімейної комедії «Крашанка» — пісню «СкаСка» гурту «Вперше Чую». Для зйомок відео весь акторський склад стрічки зібрався знову: Станіслав Боклан, Олеся Жураківська, Даша Легейда, Володимир Гладкий, Артур Логай, Людмила Загорська, Михайло Пулянський, Евген Сенчуков, Ігор Портянко. Пісню виконав соліст гурту Григорій Вагапов.

Окрім того, у кліпі можна побачити кадри з самого фільму. Режисером кліпу виступив Тарас Дудар.

Соліст «Вперше Чую» Григорій Вагапов розповів, що з режисером комедії Тарасом Дударем давно знайомий у Facebook. Саме там Тарас звернув увагу на цю його пісню та запропонував використати у фільмі, на що співак радо погодився. У стрічці лунатиме кілька пісень гурту — які саме, дізнавайтеся з 25 квітня у кіно!

«Цей фільм – можливість для мене в якомусь розумінні повернутися до мистецтва. Буває так, коли починаєш робити якісь правильні речі, то і Всесвіт починає допомагати в багатьох моментах», — коментує Вагапов, який останні роки активно залучений в обороні країни.

Акторка Даша Легейда, яка зіграла у «Крашанці» одну з сестер, поділилася своїми враженнями про пісню та фільм: «Я щойно переглядала пару кадрів під саундтрек до нашого фільму і прямо плакала. Я не можу стримати своїх почуттів. Як на мене, така рефлексія – це важливо. Вона світла, дуже щемлива, дуже глибока, сумна, але з надією на світле майбутнє. Тобто ти плачеш, але віриш в те, що все буде добре. Це кіно про єднання, якого, як на мене, зараз нам не вистачає. І це те єднання, яке ми маємо виховувати в нас самих, в оточуючих, у глядача, який буде приходити на наше кіно».

Нагадаємо, Паліндром презентува кліп “Найліпший день”, у якому перетворив трамвай на квартиру.