“Я на своєму місці і роблю саме те, що повинна робити”: SHADU про синті-поп та майбутні плани

"Я на своєму місці і роблю саме те, що повинна робити": SHADU про синті-поп та майбутні плани

Ми поспілкувалися з представницею нової хвилі української музики SHADU, яка обрала для своєї творчості стиль сінті-поп. Про сприйняття її музики українською аудиторією, майбутні плани та повномасштабну війну у нашому інтервʼю.

SHADU вже 2 роки триває твій проєкт, розкажи, будь-ласка, як змінилась твоє життя будучи у ролі артистки? 

Найголовніше, що змінилося для мене, це те, що я більше не питаю себе: чи я на своєму місці? Що я роблю? Тому що,  я на своєму місці і роблю саме те, що повинна робити! Це нереальне відчуття жити і точно знати, що ти хочеш Це найважливіша зміна в моєму житті! Люди витрачають багато сил, нервів, багато часу, щоб знайти свою справу! А я її знайшла.  Це дуже важливо для мене. Я нарешті йду до своєї мрії!

"Я на своєму місці і роблю саме те, що повинна робити": SHADU про синті-поп та майбутні плани

Чому обрала стиль синті-поп і як думаєш чи сприймає його українська публіка?

Я вибрала сінті поп, тому що я хочу співати таку музику, від якої я кайфую! Я дуже давно слухаю музику у стилі  сінт-поп, електропоп! Мені класно, комфортно і вайбову бути саме в такому стилі. 

На твою думку, що тебе вирізняє з поміж усіх артистів, чим зараз варто дивувати глядача?

Це мають вирішувати слухачі. Переконана, що кожен артист має свою нішу та ланку, яка його виокремлює. Треба бути собою – це те що дає органічність. 

Чи існує в нинішніх умовах у стані війни заробіток для артистів якщо так то який він і чи вистачає грошей для життя?

На сьогодні жодної гривні з концерту під час повномасштабного вторгнення  я не заробила! Усі мої концерти благодійні! Іноді буває дуже прикро, коли говорять, що ми хапаємо гроші на концертах. Це неправда. Кожний виступ – це збір грошей для наших героїв! З концертів ти нічого не заробиш. Я приблизно виходжу в нуль. Зараз такий час, це потрібно розуміти. Ми працюємо на майбутнє, працюємо для людей. Для артиста це найважливіше!

"Я на своєму місці і роблю саме те, що повинна робити": SHADU про синті-поп та майбутні плани

Які твої глобальні плани? Ти вже підкорила британський, Американські лейбли, що далі? Чи мрієш заспівати з кимось із світових зірок у дуеті?

Планів дуже багато! Кожен день я роблю все, щоб розвиватися і йти далі! Зараз ми працюємо над новим англомовним альбомом , пісні з якого вийдуть але у 2024 році. Мабуть, як і всі музиканти, я мрію написати той великий хіт! Пісню, яку будуть знати у всьому світі! Якщо казати про дует, мені би дуже хотілося заспівати дуетом з хітмейкером нашого часу виконавцем Disco Purple Machine .