«Я не намагаюсь приховати те, що я колись працював з ними. Але сьогодні – це мої вороги», — Леонід Колосовський про кліпи для росіян та дистанційний кліп для DOROFEEVA та LEBIGA

«Я не намагаюсь приховати те, що я колись працював з ними. Але сьогодні - це мої вороги», — Леонід Колосовський про кліпи для росіян та дистанційний кліп для DOROFEEVA та LEBIGA

У грудні 2023-го року редакція “МУЗВАР” написала про неприємну знахідку. Український кліпмейкер Леонід Колосовський, перебуваючи за кордоном, створив Instagram-акаунт зі своїм творчим доробком. Серед дописів з найкращими відео – кліпи “путіністів”, зокрема відео для Діми Білана. Сьогодні, помітивши режисера в титрах колаборації «А я все плакала» DOROFEEVA ft. LEBIGA, ми зв’язалися з ним та отримали ексклюзивні коментарі. Спойлер: дописи про кліпи для росіян приховані, але чому були опубліковані? Читайте далі.

«Я не намагаюсь приховати те, що я колись працював з ними. Але сьогодні - це мої вороги», — Леонід Колосовський про кліпи для росіян та дистанційний кліп для DOROFEEVA та LEBIGA

З якими артистами після 24.02.22 ви співпрацювали? Чи були серед них росіяни або зрадники України? Для кого з українських артистів знімали відеокліпи/рекламні ролики?

Від 24.02.22 року я розірвав всі робочі, дружні й, на жаль, сімейні стосунки з мешканцями країни-терориста. З жодною із російських компаній чи артистів я не працював з того часу і не маю наміру це надалі робити. Мої зв’язки закриті з цією країною. Я, як і більшість моїх колег в шоубізнесі, заплатили занадто високу ціну за «дружбу» і спільну роботу з ними. Це досвід, який ми всі враховуємо.

Скажіть, будь ласка, що мотивувало вас, перебуваючи за кордоном та представляючи себе українським режисером, брати власні роботи для артистів, що наразі проявляють антиукраїнську позицію (підтримують окупацію, вбивство українців) як кейси?

Я веду англійською мовою для міжнародної аудиторії свою сторінку-портфоліо в інстаграм, де освітлюю створені мною роботи з погляду режисури та сценарної майстерності. Часто акцентуючи на тому, що саме українці створили більшість успішних кейсів для артистів тієї держави. Всі посилання чи відео не ведуть до сторінок тих артистів, щоб не відбувалось їх переглядів. Це досвід, який в мене відбувся до повномасштабного вторгнення і мені його не стерти, навіть якби я хотів. Але про це вже сказано. І висновки зроблено. Я не намагаюсь приховати те, що я колись працював з ними. Але сьогодні – це мої вороги. Забрав всіх. Хай їм грець.

Ви знімали кліп для DOROFEEVA та LEBIGA дистанційно? Як відбувався знімальний процес?

Так. Я є автором і режисером кліпу Dorofeeva ft. Lebiga. Весь процес підготовки і зйомок відбувався дистанційно. Ще з “пандемічних часів” нам доступний такий досвід, тому це технологічно можливо, а ще й зручно. Наразі я знаходжусь в Португалії на лікуванні. Про що я обов‘язково розкажу, коли буду готовий відкрити публічно своє особисте життя.