Зміни у правилах Євробачення-2024: як підтримати Україну

Зміни у правилах Євробачення-2024: як підтримати Україну

Вже 7,9 та 11 травня у Мальме відбудуться три шоу пісенного конкурсу “Євробачення-2024”. Цьогоріч конкурс проходить з найсильнішим рівнем безпеки за всі роки проведення. Адже в місті, у період шоу відбудуться мирні протести через участь Ізраїлю в конкурсі на тлі ізраїльсько-палестинської війни.

Що стосується змін у складовій шоу, то “Євробачення-2024” внесло ще одні корективи у системи жеребкування. Як повідомляє “Суспільне” з посиланням на офіційну інформацію конкурсу, цьогоріч в жеребкуванні запроваджено нову категорію — «Вибір продюсера».

Як заявляється, за результатами півфіналів учасники у форматі жеребкування оберуть для себе одну з можливих опцій виступу: перша частина шоу, друга частина шоу або вибір продюсера. Остання опція означає, що організатори самостійно вирішать, у якій частині шоу виступить учасник.

Зміни передбачають, що 6 учасників зможуть випадково витягнути першу половину, ще 6 — другу і 13 — «вибір продюсера». Представники країн «Великої п’ятірки» випробують долю першими — в прямому ефірі інтерактивного інтервʼю Reddit AMA, яке відбудеться після другої репетиції цих країн, 4 травня. 

Порядок виступів фіналістів буде доступний зранку 10 травня на офіційному сайті “Євробачення”.

Також раніше організатори повідомили, що тепер голосування за своїх фаворитів триватиме довше, ніж традиційні 15 хвилин. Голосування розпочнеться безпосередньо перед виходом на сцену першого учасника. Це дозволить глядачам швидше віддати свій голос фавориту, а не чекати завершення виступів усіх конкурсантів. Цю систему вперше змінили з моменту її введення у 1997 році.

Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступатимуть із піснею «Teresa & Maria» під номером 5 у першому півфіналі 7 травня. У цього концерті голосують усі країни-учасниці першого півфіналу, а також Велика Британія, Німеччина та Швеція.

Репетиції усіх учасників на арені розпочнуться вже у суботу, 27 квітня.

Нагадаємо, alyona alyona та Jerry Heil яскраво виступили на препаті до Євробачення.