«Я звертаюся до всіх українців в тилу»: співачка KOLA випустила пісню-звернення «Голос»

«Я звертаюся до всіх українців в тилу»: співачка KOLA випустила пісню- звернення «Голос»

 Співачка KOLA презентувала зворушливу пісню-звернення до українців під назвою «Голос», яка надає впевненості та закликає до рішучих дій в соціальних мережах.

«Я звертаюся до всіх українців в тилу»: співачка KOLA випустила пісню-
звернення «Голос»

В тилу, будь-то відносно безпечні місця України чи закордон, українці тримають не менш важливий, інформаційний фронт. В реаліях нинішньої війни він має велике значення: неодноразово розголос допомагав привернути увагу світу на жахи, що відбуваються в Україні, розв’язувати питання по обміну військовополонених, вказати на проблему постраждалих від війни та спростувати пропагандистські заяви ворога.

У своїй пісні співачка наголошує – кожен голос важливий, особливо зараз, коли всі почали втомлюватися від війни та намагатися відгородити свій простір від страшних реалій. Українці мають продовжувати інформаційний опір, не забувати своє коріння та вірити у перемогу.

«Я звертаюся до всіх українців в тилу»: співачка KOLA випустила пісню- звернення «Голос»

«Цим треком я звертаюся до всіх українців, які не можуть з будь-яких причин піти на фронт, але відчувають відповідальність та бажання допомогти країні у боротьбі з ворогом. В наших силах доносити правду усьому світу за допомогою соцмереж, привертати увагу до проблем українців, закликати світове суспільство до дій. Вже є безліч історій, коли публікація ставала вірусною та, завдяки розголосу, прискорилося розв’язання питання. Сила українців у єдності. Ми, як міцний ланцюг, тримаємося один за одного, боремося за життя та добробут кожного всіма можливими способами. Це наша головна перевага над ворогом», – прокоментувала нову пісню співачка.

Разом з піснею KOLA презентує яскраву колаборацію з популярним українським художником Данієлем Скрипником, відомим своєю співпрацею з Adobe, Billie Eilish та Imagine Dragons. Даніель став автором обкладинки пісні. Картину планується виставити на аукціон, а отримані кошти передати на потреби ЗСУ.