Як звучить “Лісова пісня”: Христина Соловій презентує чуттєвий кліп до саундтреку з анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня”

Сольні жіночі українські пісні з найбільшою кількістю прослуховувань на Spotify Ukraine

Творці анімаційної стрічки “Мавка. Лісова пісня (студія Animagrad (FILM.UA Group) і Христина Соловій представили кліп на емоційний саундтрек до мультфільму “Лісова пісня”. Слухайте композицію на усіх музичних платформах, дивіться відео на YouTube-каналі, а також у соціальних мережах FILM.UA Group та виконавиці вже з 10 березня. 

В анімаційному фільмі “Мавка. Лісова пісня” саундтрек у виконанні Христини Соловій лунає у завершальній сцені фільму та допомагає глядачам яскравіше відчути емоції від перегляду.

Христина є авторкою слів, а також композиторкою “Лісової пісні”. Над аранжуванням працювали саундпродюсери Павло Литвиненко та Євген Філатов (The Maneken). Режисером-постановником відеороботи виступив Андрій Колесник, оператором-постановником — Сергій Ревуцький, а образ створили Віталій Бірківський та Дмитро Грушківський.

“Лісова пісня” Лесі Українки — моя настільна книга ще з дитинства, я була кільканадцять разів на виставі у театрі Курбаса. Образ Мавки — мій улюблений в українському бестіарії. І я мала мрію бути причетною до створення нової культурної спадщини України, яка є триб’ютом Лесі Українці. Мені важливо бути у цьому процесі співтворцем. Переглядаючи робочі матеріали мультфільму, я розуміла, що в анімаційному фільмі історія й образ Мавки зовсім інші, ніж у першоджерелі драми-феєрії Лесі Українки “Лісова пісня”, себто її повне переосмислення. Відтак, я бачила своїм завданням написати пісню, лірика і музика якої буде натхненна Лесиними поезіями та стилем словопису”, — поділилася Христина емоціями від роботи над саундтреком для анімаційного фільму.

У кліпі перетинаються два світи: в одному — герої анімаційного фільму, в іншому — Христина, яка сама стає Мавкою у реальному світі. Дива трапляються з тими, хто вірить в них. 

І, які б труднощі не були позаду, які б виклики не чекали попереду, з любов’ю та вірою в серці можна здолати все. “Лісова пісня” — це маніфест віри: в себе, в найближчих людей та в щасливе майбутнє. 

Долучайтеся до перегляду “Мавка. Лісова пісня” у кіно з 2 березня, слухайте пісню та кліп на всіх музичних платформах та пам’ятайте: добро обов’язково здолає темряву, а любов — здолає ненависть.

Генеральним медіапартнером проєкту є канал “1+1“. 

Анімаційний фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно (Держкіно), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Кінотеатральну дистрибуцію здійснює FILM.UA Distribution та “Кіноманія”. 

Слідкуйте за новинами проєкту на його офіційних сторінках у соцмережах в Instagram та Facebook, TikTok, а також на сайті. Дивіться трейлер за посиланням.