In music we trust: у Львові пройде благодійний фестиваль ARMOR FEST

In music we trust: у Львові пройде благодійний фестиваль ARMOR FEST

Головна мета заходу, який відбудеться 21 квітня у львівському !FESTrepublic, — збір 1 мільйону гривень на підтримку ГО “Жіночий ветеранський рух“, а саме на придбання надлегких плит Angel Armor для парамедикинь, що рятують життя захисників на передовій.

Окрім збору, фестиваль Armor Fest має на меті об’єднати артистів середньої сцени з чіткою громадянською позицією та залучити молоді амбітні бренди, які підтримують культурний розвиток України.

“Як і багато інших сильних українців, ми продовжуємо робити те, що вміємо найкраще, — робимо класну музику і ділимося нею зі світом. Бо навіть у найскладніші часи мистецтво лікує душі, мотивує та єднає”, – так вирішили двоє дівчат Вікторія Родько (солістка гурту OY Sound System, фіналістів нацвідбору “Євробачення-2022”) та Тетяна Чухрай (співзасновниця маркетингової агенції та агентка гурту OY Sound System), яким і належить ідея проведення фесту. 

На відвідувачів фестивалю чекатимуть чотири локації:

➡ Main Stage by Lutnya — головна сцена, де виступлять KADNAY, Data Molfar, Макс Пташник, OY Sound System, BAH.ROMA.
➡ Underground Stage by GRVGRV — майданчик, де свою творчість представлять Julia Jazz, Lugovskiy, Taqaddam, Figurat, BADWOR7H, human margareeta, Andrii Barmalii, Oi Fusk.
➡ Live Talking Stage — шоу Ебаут, де об’єднаються чоловічий та жіночий склади. Ведучі програми Ярослава Кравченко та Катерина Мотрич разом із Ігорем Донскіх та Владом Болсуном розкриють найбільш табуйовані теми нашого суспільства разом із зірковими гостями.
➡ Charity Market Place — унікальні колекції брендів HYPELABS, Ptashka Jewelry, byVTRNK, Motrych Studio, мерчі учасників фестивалю та багато вінілу від “Вініл Львів Клаб“. Крім того, кожен охочий зможе створити разом із митцем Andrew Blinni неповторний шопер за допомогою спеціальної змішаної техніки.

Арт Частина фестивалю також познайомить вас із такими митцями та мисткинями:

Олег Кодрул — художник, що працює зі скульптурою та відеоартом;
Віталік Шидей — митець, відомий своїм інноваційним дизайном та імерсивними творами;
Іван Гудима — художник, що працює у сфері концептуального мистецтва;
Прохор Дмитрієв — митець, відомий своїми графічними роботами, що поєднують традиційні та диджитальні форми;
Марія Прокопенко — художниця, яка синтезує класичні художні засоби із графічним дизайном.

Отже — 8 зіркових артистів, 5 діджеїв та понад 10 митців, перформанси, виставки та дискусії. Все це за один день та на одній локації. Буде потужно!

Місце зустрічі: !FESTrepublic, м.Львів, вул.Старознесенська, 24-26.
Час зустрічі: 21 квітня, 13:00-22:00.


Квитки можна придбати вже зараз за посиланням.