INTUI презентував новий альбом “ЗмІнИ”

INTUI презентував новий альбом “ЗмІнИ”

INTUI випустив новий альбом “ЗмІнИ”, який став відображенням змін у творчості, особистому житті та світі.

Виникає логічне питання, чому “ЗмІнИ”? 

“По-перше, змінювався сам альбом, через головні події в Україні деякі пісні були замінені на більш актуальні. По-друге, я сам змінився, особливо на це вплинуло фізичне здоров’я. По-третє, в Україні у всіх людей все змінилось, через війну”, – зазначає артист.

Головний мессендж альбому полягає у тому, що зміни неминучі, як-то кажуть: “Хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани”. Тому треба жити теперішнім моментом. Адже якщо ти сам не змінюєшся, то життя та доля змусить тебе все рівно підлаштовуватись та змінюватись.

Обкладинка альбому також непроста. Вона виконана у мінімалізмі. Білий аркуш паперу – це початок чогось нового, творчого. А червоний мазок фарби символізує кров:

“Кров – це про те, що я пройшов фізично за цей час; це про війну”.

INTUI презентував новий альбом “ЗмІнИ”

Загалом в альбомі представлено 10 пісень, кожна з яких несе певний відбиток часу, в який була написана: від довоєнних, до болючих пісень про Азовсталь та блекаут. Серед улюблених пісень з альбому INTUI виділив трек “Полонила”. 

“Ця пісня найбільше зазнала змін ще з демки. Від основної ідеї до фінального вигляду зараз. Хотілось передати міць, драйв, щоб чіпляло”, – розповідає співак.

Ще одна пісня з незвичайною історією “Не питай чому”. Текст цієї роботи наснився Олександру. INTUI був здивований, чому саме така пісня, але все ж записав її, адже творчість немає обмежень:

“В якийсь момент я зрозумів, що творчість – це не те, що йде від голови. Це те, що приходить інтуїтивно”.

Місія цієї пісні заключається в підтримці дівчат, в будь-якій ситуації. Пісня “Мости” – це про особисте:

“Історія в цій роботі пов’язана з непростим періодом моїх відносин, коли було зроблено багато помилок… Проте, помилки для того і дані, щоб їх виправляти, щось змінювати та робити правильні висновки.  Також, особливе місце займає пісня “Коли настане час”. “Вона дуже прикольна. Ця пісня стосується кожного, адже в кожному з нас живе лінь та страх перед чимось новим, який ми маємо переборювати, щоб був результат. І ця пісня знову про зміни”.

INTUI презентував новий альбом “ЗмІнИ”

“Історія написання альбому починається тоді, коли я був певен, що моя місія полягає в тому, щоб про Україну дізнались у всьому світі, завдяки англомовними піснями. В цілому було написано більше 5 альбомів, і зрозумів, що цей мій максимум. Потрібно було щось змінювати. І на цьому моменті мене як “блискавкою пробило”, чому б не спробувати писати українською? Пісні почали приходити одна за одною. Більшість пісень була написана протягом тижня. А першою україномовною піснею стала “Дівчина бойова”, з неї все почалось”.

Більшість пісень було написано за півтора року до війни. Цей альбом кардинально змінив творчітсть INTUI не лише тому, що став україномовним, адже разом з мовою змінилось найголовніше – сенс та настрій пісень, порівняно з драматичними англомовними.

“Я хотів, щоб альбом вийшов драйвовим та роковим, щоб це не було попсою. Мав на меті досягнути оригінальності та доступності. Адже я “виріс” на гурті “Nirvana”, був фанатиком”, – ділиться Олександр.

INTUI презентував новий альбом “ЗмІнИ”

В планах на майбутнє у INTUI відпочити від творчості. Та повернутись повним сил з новим натхненням. Нарешті мій фізичний стан дозволяє, хоч і на милицях, мріяти прийняти офлайн участь у концертах. Але спочатку – довгоочікуваний відпочинок.

“Музика – це моя призначення!”, – твердо зазначає співак.