Ірма Вітовська та передпрем’єра фільму «Між нами»

Ірма Вітовська та передпрем’єра фільму «Між нами»

Ірма Вітовська та передпрем’єра фільму «Між нами»

Шановні друзі, запрошуємо вас до осередку Кіноспільнота в Будинку кіно. 

Кіноспільнота – це культурний проєкт компанії «Артоб’єкт». Його поява присвячена розвитку українського кіно та спрямована до Перемоги нашої країни у російсько-українській війні. Частину доходу організатори будуть перераховувати на користь ЗСУ. У кінопросторі Будинку Кіно ми будемо демонструвати найкращі новинки національного та світового кінематографа, а також кінокласику, що перевірена часом. Ми запрошуємо у соратники творців національного і закордонного кіно, які висловлюються талановито і чесно та виходять за межі художніх стереотипів.

Осередок Кіноспільнота покликаний бути відкритою зоною для художніх ідей і творчої взаємодії, це інституція, що інтегруватиме різні види мистецтва. Крім кінопоказів, в рамках проєкту проходитимуть виставки афіш, фотографій, творчі зустрічі та професіональні конференції з питань кіно. Ми всі прагнемо якнайскоріше повернутися до звичного життя, в т.ч. культурного. Культурний осередок у самому серці Києва цьому також сприятиме.

Новий проєкт складається з кількох рубрик. Одну з них ми назвали «Українські актори та їхній фронт”.  В серпні та вересні у нас заплановані події за участю Ади Роговцевої, Лариси Кадочнікової, Ахтема Сеїтаблаєва, Римми Зюбіної. 

Перша подія рубрики – зустріч та спілкування з Ірмою Вітовською та передпрем’єра фільму «Між нами» – 26 липня о 18:00,  Червона зала Будинку Кіно, за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 6. Наш сайт: www.ukrdim-cinema.kyiv.ua

ІРМА ВІТОВСЬКА. Красива, талановита і харизматична; еталон жіночності та приклад жорсткої громадянської позиції, українська акторка Ірма Вітовська-Ванца розповідатиме про свій «фронт» перед початком передпрем’єрного показу фільму «Між нами», де вона грає одну з головних ролей. 

Квитки: https://www.ukrdim-cinema.kyiv.ua/  або  https://kontramarka.ua/uk/irma-vitovska-peredpremera-filmu-miz-nami-ukraina-75125.html

Про фільм:
Україна, 2021
Психологічний трилер, 90 хв.
Режисер:  Соломія Томащук
Оператор: Юрій Дунай
Композитор: Антон Байбаков
Продюсерка — Поліна Герман
В ролях: Анастасія Пустовіт, Дмитро Сова, Ірма Вітовська, Євген Єфремов, Ганнуся Ярмоленко...
Історія про вибір, який доводиться робити між близькими та мораллю, коли іншого варіанту розвитку не існує. Дві головні героїні фільму – Саша та Аня змушені робити цей вибір: Саша стосовно власного чоловіка, Аня – стосовно сина. Драматизм ситуації загострюється, коли вони виявляються залучені в кримінал.  За участі музикантів гурту «Вагоновожатые». Звучать  композиції «Касета» та «Між нами».
Виробник – «UP UA STUDIO» за підтримки Держкіно