Jager Music Awards повертаться та надає 1,4 млн грн на розвиток артистам

Jager Music Awards повертаться та надає 1,4 млн грн на розвиток артистам

Премія альтернативної музики Jager Music Awards 2024 офіційно оголосила про повернення та відкрила прийом заявок від молодих виконавців для номінації Young Blood.

Як зазначають організатори, на офіційному сайті Jager Music Awards сольні виконавці, музичні дуети та гурти альтернативної сцени можуть зареєструвати свою кандидатуру для участі.

Після модерації профайли стануть доступні на сайті для відкритого голосування. За правилами премії, у шорт-лист Young Blood потраплять 56 молодих артистів. І кожний з них отримає грошові винагороди у розмірі 10 000 гривень. Прийом заявок учасників з усіх куточків країни триватиме до 20 лютого.

За нововеденням, з шорт-листа буде обрано одразу дев’ять переможців. Три переможці формату People’s Choice будуть обрані а результатами голосування на сайті. Три – Jury’s Choice (за результатами голосування експертної ради премії) та три Brand Choice (якого оберуть представники Jägermeister).

Кожний з них отримає грошові призи у розмірі 50 000 гривень, які зможуть витратити на розвиток своєї професійної музичної кар’єри або віддати на благодійність (однак попри те, що ці артист є учасниками лонг-листа з 56 артистів, на гарантовані 10 000 грн вони не претендують).

Цьогоріч загальна сума фонду Jager Music Award 2024 на підтримку української музичної індустрії складає 1 400 000 тисяч гривень.

Цього року професійне журі загалом визначає переможців у 8 категоріях: «Артист року», «Трек року», «Відео року», «Колаба року», «Явище року», «Лейбл року», «Майданчик року» та «Журналіст року». 

На офіційному сайті премії jagermusicawards.com.ua можна слідкувати за всіма номінаціями та етапами відбору.