Офіційно: “Структура Щастя” припинила своє існування

Офіційно: "Структура Щастя" припинила своє існування

Музичний проєкт “Структура Щастя” офіційно оголосив про закриття. Про це на своїй сторінці в Instagram повідомила безпосередньо Ліза Углач.

«Проєкт “Структура щастя” припиняє своє існування. Я вдячна всім вам за підтримку, за вашу присутність в моєму житті і за все, що ви зробили для мене. Усіх люблю, будь ласка, бережіть себе», – зазначено у повідомленні.

Також співачка видалила майже усі публікації, пов’язані з музичною діяльністю. За два роки кар’єри “Структура щастя” випустила два альбоми  “Смуга” та Вовк”.

Її трек “Силуети”, записаний спільно з SadSvit, встановив небачені результати в українському Spotify. Через день після виходу “Силуети” очолили Топ-50 українського Spotify та залишалися на вершині понад пів року.

“Структура Щастя” стала і особливим музичним проєктом для редакції “МУЗВАР”. Саме Ліза потрапила на обкладинку першого друкованого видання “МУЗВАР”. Також “Структура Щастя” була номінанткою у категорії New Connect | “Найкращі нові імена альтернативної музики” Другої Незалежної музичної премії MUZVAR AWARDS.

Індустрія також відреагувала на цю новину. Своєю чергою, Юля Юріна зазначила у своєму коментарі, що загалом молоді українські гурти живуть 1-3 роки. І підкреслила, що їй даний проєкт подобався.

Нагадаємо, раніше СТРУКТУРА ЩАСТЯ стала амбасадоркою програми EQUAL Україна від Spotify.