Jamala вирушить у свій перший тур Північною Америкою

Jamala вирушить у свій перший тур Північною Америкою

Виступи відбудуться влітку 2023 у Філадельфії, Нью-Йорку, Чикаго, Торонто, Монреалі, Ванкувері, Сіетлі, Сан-Франциско, Лос-Анджелесі та Міннеаполіс.

Українська співачка та сонграйтерка, переможниця конкурсу “Євробачення-2016” Jamala анонсує перші великі гастролі у США й Канаді. Нова програма складатиметься з матеріалу різних періодів, який буде представлений в особливій електронній інтерпретації. Власне, назва туру – Like A Bird – є відсиланням до однойменного треку з альбому All Or Nothing. 

Особливу роль у програмі відіграватиме новий EP “Поклик”, записаний під час вимушеної розлуки артистки з домом. Мініальбом сповнений посиланнями до рідної культури й водночас теплими почуттями до дому. 

З початком повномасштабного вторгнення рф Jamala стала голосом свого народу, взявши участь у десятках благодійних активацій на підтримку України. Упродовж 2022-го вона відвідала з виступами понад 20 країн. У травні ж цього року отримала відзнаку Атлантичної ради США “За визначне лідерство артиста” – за боротьбу та захист української культури й самобутності під час російського вторгнення. А у грудні того ж року співачка виступила на премії The Kennedy Center Honors, яка щорічно вручається видатним діячам американської культури. 

“Мистецтво має надпотужну силу, і з кожним днем я все більше в цьому переконуюся. Кожен виступ, кожна ініціатива – маленький крок до нашої великої перемоги. Моя місія як представниці української культури залишається незмінною – невпинно нагадувати про мій дім, куди прийшла війна. І виступи у США та Канаді – ще одна можливість сказати голосно про це”, – Jamala. 

Квитки за просиланням

6/1 – Філадельфія, США 

6/2 – Нью-Йорк, США

6/3 – Чикаго, США 

6/4 – Торонто, Канада

6/6 – Монреаль, Канада 

6/8 – Ванкувер, Канада  

6/9 – Сіетл, США 

6/10 – Сан-Франциско, США  

6/11 – Лос-Анджелес, США  

6/14 – Міннеаполіс, США