Jusona представили пісню “Мій Дім”

Jusona представили пісню "Мій Дім"

Jusona представили пісню "Мій Дім"

“Мій дім” – це про біль та почуття,  які доводиться відчувати кожному через війну. У пісні розповідається про втрачене тепле минуле та ностальгію за ним у сьогоденній реальності. “Мій дім” – це лише два слова, які містять у собі багато значень, тому вони  відгукнуться в кожного по-своєму.

Jusona: Я народилась у Луганській області, і ще дитиною мені довелось тікати від звірського “руського миру”,  і в більш усвідомленому віці це сприймається зовсім по-іншому. Я написала цю пісню після сотень телефонних дзвінків, на фоні злості і смутку,  коли важко було щось казати. Створити повноцінний трек мені допомогла саунд-продюсер Агата Солецька із Польщі, і я їй неймовірно вдячна за таку гарну співпрацю.

Agata Solecka: Так само як і початок війни, поява Юсони в моєму житті була несподіваною.  Одного разу ми всі прокинулися в іншому світі, і невдовзі, багато молодих українців жили в наших містах і в наших домівках.  Війна ніколи не буває хорошою, але ці несподівані людські зв’язки, які встановилися в результаті між багатьма з нас, є благословенням.  Я дуже щаслива, що ми з Юсоною співпрацювали над піснею, яка є однією з найважливіших і найзначніших, над якою я мала задоволення працювати.  Створення музики — це єдиний спосіб, яким ми знали, як реагувати на безпорадність, яку ми обидві відчували у всій цій ситуації.