DSIDE BAND розповів болісну історію одного з учасників в новому кліпі

DSIDE BAND розповів болісну історію одного з учасників в новому кліпі

DSIDE BAND розповів болісну історію одного з учасників в новому кліпі

Український бойз-бенд DSIDE BAND випустив пісню «Nevermore» та кліп на неї. Це перша сольна україномовна робота гурту, але не тільки це робить її особливою як для самих хлопців, так і для їх фанів. Вперше за історію групи в кліпи присутній лише один учасник. Це Сергій, він із Херсону – міста, яке вже п‘ять місяців знаходиться в окупації, тому тема пісні йому болісно знайома. У цьому кліпі артисти намагались передати увесь біль та спектр емоцій, який відчуває кожна людина із України, до дому якої прийшли ворожі війська та відібрали цей дім. Сергію це відомо, як нікому. Він показав свої емоції через тіло, через хореографію, яка є відлунням багатьох душ людей із Ірпеня, Бучі, Маріуполя, Луганська, Донецька та кожного маленького містечка, якого торкнулась ця війна. 

 – Я не очікував, що це буде повноцінний кліп. Для мене настільки важливо і відповідально, бо з мого боку це особиста присвята Херсону. Через образ мого рідного міста, яке вже окуповано 5 місяців, хотів передати таку саму тяжку і болючу ситуацію інших міст і сіл України. Я був впевнений, що завдяки танцю зможу показати, той біль людей, але і одночасно це був виклик, бо дуже давно не практикував саме такий стиль танцю. У процесі зйомок проживав емоції не лише у зв‘язку з самою піснею та ідеєю кліпу, а завдяки тому, що ще раз побачив страшну реальність на власні очі: будинки зруйновані, все згоріле, машини стоять покинуті, розстріляні… це внутрішній болючий хаос. Ця робота для мене як новий ковток повітря, важливо підтримати кожного, хто був вимушений покинути власні домівки, хто втратив своїх рідних, хто зараз досі перебуває в окупації – ми всі разом, ми все витримаємо і все у нас буде гаразд, – поділився своїми емоціями соліст гурту Сергій Мисевра.

Режисером кліпу став Руслан Махов, один із продюсерів гурту, до руки якого належить вже багато відеоробіт DSIDE BAND

 – Я перейнявся історією одного із учасників нашого бенду, тому що сам був і є в такий самій ситуації. Мій дім знаходиться в окупації вже вісім років та я памʼятаю, що я відчував тоді, коли це все відбувалось та відбувається і зараз. Це відео саме про той біль, який постійно тягне тебе додому та про той рух, який внутрішньо кличе тебе знову повернутися до своїх рідних на ту землю, де ти виріс. Відео саме про це. Ми показуємо внутрішній стан артиста, який знаходячись у своєму теперішньому домі,  не може не думати, що відбувається із домом його дитинства, – розповів Руслан Махов.