Kalush Orchestra зустрілися з популярним американським репером Armani White: дивися запальне відео на трек “Billie Eilish”

Kalush Orchestra зустрілися з популярним американським репером Armani White: дивися запальне відео на трек "Billie Eilish"

Популярний український гурт Kalush Orchestra, який здобув перемогу на “Євробаченні-2022″, завершив свій другий американський тур. 

Якщо під час першої поїздки гурт встиг зустрітися у Лос-Анджелесі з актором та колишнім губернатором Каліфорнії Арнольдом Шварценеггером, то цього разу артисти записали спільне відео з американським репером Армані Уайтом (Armani White).

До прикладу, репер виконав свій хіт “Billie Eilish”, який увійшов до Billboard Hot 100 у вересні 2022 року, а КилимМен, учасник Kalush Orchestra, станцював запальний “брейк-данс”.

“Дивіться з ким зустрілись в Остіні. Дякуємо, Армані Уайт, за зустріч та слова підтримки України!”, – зазначили у Kalush Orchestra.

Додамо, що під час своєї другої поїздки до США, Kalush Orchestra виступили на престижному музичному фестивалі South by Southwest (SXSW) в Остіні, штат Техас. Там гурт виступив тричі – 16, 17 та 18 березня. Напередодні своїх виступів на SXSW, українські переможці “Євробачення-2022” завітали з концертами до Клівленду, Орландо, Детройту та Атланти. 

Під час своїх виступів у США, гурт виконав також перший англомовний трек Changes, пісню – про дім, у якому живе кожен українець зараз і, який ми навчилися захищати.