Олег Скрипка біля Бахмута дав чотири концерти для наших захисників

Олег Скрипка біля Бахмуту дав чотири концерти для наших захисників

Рок-зірка і засновник фестивалю “Країна мрій” відвідав військові частини Сил оборони, які захищають Бахмут і підступи до нього. Усього Олег Скрипка дав чотири концерти в 59 окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка, для 9 окремого мотопіхотного батальйону «Вінниця», 10 окремого мотопіхотного батальйону “Полісся”, 11 окремого мотопіхотного батальйону “Київська Русь” та танкового батальйону.

Виступи відбулися за ініціативи руху “Культурний десант”, одним із засновників якого є співак, телеведучий та шоумен Коля Сєрга. Саме він і запросив Олега Скрипку виступити перед військовими.

“Такі концерти не просто піднімають бойовий дух та дають можливість висловити свою підтримку, але і допомагають емоційно відновитись. Нам усім важливо, і військовим, і музикантам, хоч трохи відійти від реалій  війни та ненадовго зануритись у музичний світ лірики і патетики. Більшість з наших вояк майже рік приймають участь у бойових діях. Тому поспілкуватися з ними, підтримати їх, разом зміцнити віру в нашу перемогу — напрочуд важливо”, — ділиться враженнями Олег Скрипка. 

Концерти відбулися на невеликих майданчиках з мінімальною кількістю апаратури. Але за словами артиста, який за свою кар’єру звик до стадіонів та палаців спорту, головним було — обмінятись потужною енергією із людьми, завдяки яким ми продовжуємо бути вільною і незалежною країною, з людьми, які ризикують своїм життям заради нашої свободи. 

“Безумовно, є втома, але наші хлопці вкрай мотивовані та сильні духом. Та не знаю, хто більше заряджається: хлопці від моєї музики, чи я від їх сталевої волі”, — щиро каже музикант.

Разом з Олегом на ці концерти приїхали Олександр Лозовський, Сергій Асафатов та музикант Олександр Гордєєв, у якого під Бахмутом свого часу пропав безвісти син Олексій. На щастя, Олексій був знайдений та звільнений після того, як півтора місяця він перебував у полоні майже без їжі та води. Олександр хотів подякувати побратимам, які врятували його сина, але в той момент саме вони знаходились на бойовому завданні.

Нагадаємо, що нещодавно Олег Скрипка переспівав культовий народний гіт “Гуцулка Ксеня” спеціально для проєкту “ДНК”. “ДНК” — музичний проєкт, ціль якого донести українському слухачеві всю багатовимірність української музичної традиції та подати легендарні українські треки у новому звучанні. Разом з Олегом Скрипкою участь у ньому взяли: DOROFEEVA, Макс Барських, Тіна Кароль та багато інших відомих українських артистів.