Катерина Бужинська та Вахтанг Кікабідзе з Грузії привітали Україну з 30-річчям незалежності

бужинська катерина

бужинська катерина

Українська артистка і легендарний грузинський співак записали спільну відео на честь 30-річчя української незалежності.

– Україно, з 30-річчям незалежності ми вітаємо тебе з Грузії, з Батумі. Хай живе вільна Україна! Слава Україні, – так звучить текст привітання, який Катерина Бужинська записала разом з колегою, перебуваючи в Грузії.

– Ми зустрілися з Вахтангом Кікабідзе на моєму Дні народженні, який я відзначала в Грузії. Вирішили скористатися моментом і записати поздоровлення всім українцям з майбутнім Днем Незалежності. До слова, Вахтанг Костянтинович попросив подарувати йому український прапор, що я з радістю і зробила, – коментує Катерина Бужинська.

До речі, останній тиждень для Катерини ознаменувалася не тільки зустріччю із легендарним Вахтангом Кікабідзе, але і нагородою орденом “Хрест пошани” за “Віру, вірність Україні”. Це знакова нагорода, якої удостоюються публічні люди, які роблять внесок у розвиток української культури.

Варто зазначити щодо ситуації, яка в останні пару тижнів фігурує в пресі – незважаючи на те, що Катерину Бужинську не запросили брати участь в святковому концерті до Дня Незалежності під керівництвом режисера Каті Царик, в ці дати у артистки планується три концерти поспіль – 22, 23 і 24 серпня в різних містах України.