Ми змінювали трек-лист декілька разів: музичний продюсер Сергій Могилевський про шоу «ДНК»

Ми змінювали трек-лист декілька разів: музичний продюсер Сергій Могилевський про шоу «ДНК»

Ми змінювали трек-лист декілька разів: музичний продюсер Сергій Могилевський про шоу «ДНК»

Цьогоріч за музичну єдність грандіозного стадіонного шоу «ДНК» відповідає Сергій Могилевський, який створював саунддизайн найбільших телевізійний шоу країни. «Танці з зірками», «Голос Країни», «Голос.Діти» ці та багато інших проєкт робота саме Сергія.

Ми змінювали трек-лист декілька разів: музичний продюсер Сергій Могилевський про шоу «ДНК»

Ви музичний продюсер цьогорічного Дня Незалежності. Вперше працюєте з таким масштабним стадіонним шоу?

На такому масштабному стадіонному майданчику працюю, справді, вперше. До цього я працював на телевізійних шоу та в концертних залах.

Шоу на стадіоні триває три години, це цілий пласт музики їх різними характери та настроями. Як розставляли трек-лист?

Шоу триває три години, це цілий пласт музики, тому до трек-листа підійшли відповідально. Підбирали його з Катею Царик, щоб відчувався розвиток, щоб це було драматично, щоб усім було цікаво, бажалося несподіваних появ артистів. Ми змінювали трек-лист кілька разів, удосконалювали його. Це цілий творчий процес.

Цьогоріч за музичну єдність грандіозного стадіонного шоу «ДНК» відповідає Сергій Могилевський, який відповідав за саунддизайн найбільших телевізійний шоу країни. «Танці з зірками», «Голос Країни», «Голос.Діти» ці та багато інших проєкт робота саме Сергія.

Знаємо, що за допомогою інтро та аутро будуть об’єднані всі пісні концерту. Скільки людей музикантів працює над музичним оформленням та коли почалася музична підготовка?

Не перед кожним виступом, але інтро та аутро буде достатньо багато. Це дуже цікавий саунддизайн. Над шоу наразі працює величезна команда. Це й аранжувальники, і команди артистів, оркестр, який налічує шістдесят людей. Також буде stage band, який складається із шести музикантів.

Кожен артист — це своєрідна музична одиниця із своїми баченням та стилем. Легко знайти спільну мову із декількома десятків артистів?

Артисти теж хочуть, щоб все вийшло якумога краще, тому жодних проблем ні з ким не було. Всі намагаються допомогти, всі прагнуть зробити максимально свій внесок у спільну справу. Це все робиться для людей, але для артистів така подія — це теж свято, тому хочеться зробити все по максимуму.

Держава анонсувала урочисте свято на честь 30-річчя Незалежності України. Незалежність і музика в нашій ДНК

З Катериною Царик раніше співпрацювали? Це вона долучила вас до команди?

З Катею Царик ми співпрацювали минулого року, ми створювали разом і з нею та Дмитром Монатіком музичну частину Дня Незалежності. Там з Катею і познайомились, тобто, це вже наша друга робота.